Chlordioxid - ClO2 ... Master Mineral Solution - MMS

20. září 2013 v 1:51 | VikThor |  Co vůbec je MMS a ClO2? Proč se tím zabývat?

Látka která má ambice změnit svět. Povede se to? Na to odpoví až čas.


Základním výrobkem bylo, je a bude MMS, které objevil Jim Humble. Nicméně časem se přidaly další produkty: MMS 2, CDS, CDS+ a nejnovějším přírůstkem do rodiny je CDS2. A prý se brzy dočkáme novinky :-)

Na začátku potřebujete vědět, že MMS není všelék. NENÍ to zázračná medicína, která přináší okamžitou úlevu pod všech zdravotních problémů a problémů souvisejících s věkem, či již výrazně poškozeným zdravím. Je to látka, která svým působením tělo čistí. Jde ke kořeni mnohých zdravotních problémů. Oč jde se ale od doktora nedozvíte, neví to.

Nenechte se oblbovat. Nikdy a nikým. Používejte prosím zdravý rozum. Sami prozkoumejte, co MMS je a co ne. Nehazardujte se svým zdravím. Stejně jako vám ublíží nesprávné použití dostupných léků, tak i nesprávné užití MMS a látek, které jsou k jeho výrobě nutné, vaše zdraví může poškodit. Držte se proto rozumných doporučení a odzkoušených rad lidí, kteří mají přímou zkušenost. Musíme všichni pochopit, že když něco zabere jednomu, tak tomu nemusí nutně být v případě někoho jiného.

Nevěřte, že MMS je něco jako Savo, žíravinu, či něco, co může vážně poškodit Vaše zdraví. Budete-li postupovat při přípravě obezřetně a budete-li se držet doporučeného dávkování, pak Vám nic nehrozí.
Zvýšenou pozornost musí věnovat lidé s problémy s játry a hlavně ledvinami.

Všechny informace zde uvedené jsou informativního rázu. Užívání MMS a látek z něj vycházejících je na vlastní riziko. Dávkujte vždy od nízkých dávek (například 1+1 kapka) směrem k vyšším...nikdy ne naopak.


V následných rubrikách se dozvíte vše potřebné, aby jste i Vy mohli být zdravější a spokojenější :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nark nark | Web | 27. září 2016 v 15:29 | Reagovat

půjčka na auto bankovní :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama