Základní otázky ohledně CDS

20. září 2013 v 2:24 | VikThor |  CDS
Co je to CDS?
Reakcí chloritanu sodného s kyselinou citronovou vzniká plyn exid chloričitý (ClO2). Tento plyn volně uniká z roztoku do vzduchu. Tento plyn je oním MMS (Master Mineral Souliton). Je-li v uzavřeném prostoru přítomna voda, plyn se v ní rozpouští (H2O přijme ClO2) a vzniká CDS (Chlor Dioxid Solution).

K čemu je CDS dobré?
CDS do vašeho těla dostane oxid chloričitý. Tato látka je velice podobná svými účinky jako má peroxidový radikál, který produkují bílé krvinky. Pokud totiž objeví bakterii, či jiné parazity v těle, tak na ně bílé krvinky zaútočí tím, že se cizí těleso snaží pohltit nebo na patogen vypustí právě peroxidový radikál. Když do svého těla dodáte CDS, tak tím velice účinně podpoříte imunitní systém v jeho boji. Zničíte patogeny a tělo si pak již snáze poradí s ostatními "závadami" způsobenými právě činností patogenů. Problémem dnešní doby je to, že stravování, stres a další problémy náš organismus zanáší a oslabují imunitu. Kvůli tomu jsme náchylnější podléhat nejrůznějších nemocem a nákazám. Vzpomeňte si na každoroční vlny chřipka. Samotnému vlivu především stravování se věnují jiné články. CDS skutečně reálně pomáhá imunitnímu systému, tělo se díky němu zbavuje patogenů a jiných odpadních látek velice rychle.

Jak se účinek CDS liší od MMS?
Při užívání MMS dostáváte do těla roztok s oběma reakčními látkami (NaClO2 + 50% kyselina citronová či jiný reaktant). Tyto látky reagují přímo ve vašem žaludku, kde uvolňují účinnou látku oxid chloričtý, která se žaludeční stěnou vstřebává do krve a následně se tak dostává do celého těla. Určitá část lidí citlivějších především na kyselé (je-li použita kyselina citronová) MMS v žaludku snáší hůře.
Díky CDS do žaludku, potažmo do krve a těla dostáváte už pouze samotný oxid chloričitý rozpuštěný ve vodě. V drtivé většině žaludek CDS mnohem lépe snáší a díky tomu lze do těla dostat více účinné látky ClO2 (oxid chloričitý).

Co mi užívání CDS přinese?
Jednoduše lepší zdraví. Velice účinně tím pomůžete svému tělu poradit si s patogeny, kteří nesou vinu na mnoha běžně se vyskytujících nemocech. Když se těchto patogenů zbavíte, tělo už si v mnoha případech samo poradí. Pozitivní dopady jsou odzkoušené (i já sám jsem si to na sobě vyzkoušel) a pokud se dodržují jisté zásady užívání, tak nehrozí žádné potíže. Naopak svému zdraví hodně pomůžete.

Hrozí nějaká rizika?
Co se stane, když do sebe nasypete celou lahvičku Ibalginů? V lepším případě vám bude zle a vyzvracíte se. V horším případě se otrávíte nebo dokonce zemřete. Hrozné, že? Stejně jako u čejhokoliv co Vám má pomoci, tak i u CDS platí, že je potřeba používat rozum. Není potřeba překračovat doporučené dávkování, není-li to nutné k léčbě například rakoviny. Na CDS je zajímavé to, že jde o samotnou účinnou látku rozpuštěnou ve vodě. Díky tomu, že CDS neobsahuje příměsy, neboli nosiče účinné látky, jak tomu je běžné u drtivé většiny běžně dostupných léků...nosičem je totiž obyčejná voda...nezpůsobuje proto žádné nebo minimum vedlejších reakcí. Důležité je držet se dávkování.

Ale bychom byli objektivní. Když s CDS začínáte, tak je pravděpodobné, že je vaše tělo zaneseno patogeny. To je velmi běžné. Když do sebe dostanete CDS a skrze něj právě oxid chloričitý, tak dáte mnohým patogenům velice tvrdě do těla. Tyto patogeny hynou a důsledkem toho je, že uvolní všechny jedy. Tyto jedy pak putují krevním řečištěm a tělo se je pomocí ledvin a jater snaží odstranit. Proto je nutné, aby tyto orgány dobře fungovaly (pokud tomu tak není, je potřeba ještě mnohem pomalejšího dávkování v ještě nižším množství). Pokud je ve vás patogenů hodně, tak je možné, že vám bude špatně. Podobně jako když máte chřipku. To je ale důsledek úhynu těchto patogenů, to nejde obejít...musíte se jich nějak zbavit. K přechodným stavům proto může (ale nemusí) patřit zvýšená teplota, bolest hlavy a těla jako při nemoci, únava, zvracení a průjmy. Ti, kteří chtějí MMS/CDS zdiskreditovat rádi tvrdí, že je to příznak otravy. To je ale lež. Když bojuje váš imunitní systém s chřipkou, jak je vám? Je vám snad do zpěvu? Nikoliv. Máte teplotu, bolí vás celé tělo, zvracíte a někdy můžete mít i průjmy. Průběh detoxikace je naprosto totožný s léčením mnohých nemocí naší části světa. Nemusí to být příjemné, ale je to cesta k lepšímu zdraví. Nutno podotknout, že projevy typu průjem a zvracení nejsou naštěstí časté. Mnohem častěji k nim vede snaha o urychlení léčení. Je důležité se držet odzkoušených postupů.


Jaké je doporučené dávkování CDS?
Je důležité mít dopředu jasné, co braním CDS řešíme. Zde neplatí, že čím více CDS, potažmo ClO2 do sebe dostanete, tím lépe. Dávkování se značně liší u preventivního vyčištění a u vážného onemocnění. I zde platí jako u všech léků, že nic se nemá přehánět. Obecně se doporučuje začít na nižším koncentracích a postupně tuto koncentraci navyšovat.
Konkrétní dávkování řeší jiný článek.
Obecně lze shrnout, že stačí brát pravidelně po dobu alespoň 4 týdnů CDS ráno a večer. Po 1. týdnu pak navýšit dávkování o polední. Celkem tedy ráno, odpoledne a večer. A takto po celou dobu, jen po týdnu dávku vždy o něco zvýšit. Po 4 až 6ti týdnech takového užívání je tělo vyčištěno od mnohých patogenních virů, bakterií, hub a plísní. Díky jejich odstranění tělo dokáže řešit mnohdy již "zapomenuté" problémy, které v těle ale i nadále přetrvávají. U někoho to vede k tomu, že se mu ozvou staré zdravotní problémy, ale to je důsledek toho, že je tělo začalo konečne skutečně řešit.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tomáš Tomáš | 7. října 2013 v 10:48 | Reagovat

Prosím, máte nějaký odkaz na to, že organismus produkuje ClO2? Známá je produkce kyseliny chlorné (HClO) ale o ClO2 jsem zatím neslyšel.

2 VikThor VikThor | E-mail | Web | 7. října 2013 v 20:25 | Reagovat

Dobrý den.
    Děkuji za zajímavý dotaz. Nejsem chemik a proto nemohu veškeré informace ověřit osobně, spoléhám se na to, že zdroje ze kterých čerpám, uvádějí informace tak jak jsou. Díky vašemu dotazu jsem se pustil do pátrání a nakonec sem nalezl odpověď.
    Přesná informace je ta, že tělo nevytváří přímo ClO2, ale jiný volný radikál a to peroxidový. Vytváří ho fagocyty poté co dostihnou bakterii. Vyšlou jejím směrem tyto radikály a roztrhnou tím buněčnou stěnu bakterie. S tím to faktem pracují i další lidé a mají s tím také podobně zajímavé výsledky jako Jim Humble.
Tyto údaje o průběhu fagocytózy jsou čerpány z wikiskript, která jsou určena pro studenty medicíny a nalézají se zde: http://www.wikiskripta.eu/index.php/Fagocyt%C3%B3za

3 andrej andrej | 16. března 2014 v 15:24 | Reagovat

Dobry den chcem sa Vas spytat ci je cds rovnako uccinne na rakovinu ako mms s kys citrónovou,?

4 VikThor VikThor | E-mail | 3. května 2014 v 9:37 | Reagovat

Dobrý den.
Je mnoho druhů rakovin a na několika málo druhů je docela dobře možné, že MMS s kyselinou citronovou na ně působí lépe. Jde ale o ojedinělé případy. CDS je po všech stránkách dále. Nedostáváte do sebe žádné reakční látky, ale pouze čistě oxid chloričitý rozpuštěný ve vodě. CDS proto nedráždí tolik žaludek , ale účinné látky je možno do těla dostat více...a díky tomu pak tělo i lépe bojuje s různými typy rakoviny.[3]:

5 jitka jitka | E-mail | 10. května 2014 v 22:35 | Reagovat

dobry den,zajimalo by me,jestli cds by me vylecilo zanet prudusek a zanet mandly.

6 Jitka Jitka | E-mail | 10. května 2014 v 22:40 | Reagovat

A jeste jsem se chtela zeptat,kde cds sezenu a jak si cds mam sama namichat.

7 VikThor VikThor | E-mail | 10. května 2014 v 23:37 | Reagovat

Dobrý den.
Záněty průdušek a plic obecně jsou komplikované. Tekutinu k plicím nedostanete, tedy i oxid chloričitý jde dostat do plic obtížně. Samotný plyn je příliš silný a silně dráždí dýchací ústrojí...může dojít k dýchacím potížím. Vdechovat se dá jen maximálně pár nádechy, ne víc. Při výrobě jsem plyn nějakou chvíli vdechoval a je to velmi nepříjemné. Výsledkem byl velice nepříjemný dávivý kašel.
Obecně ale platí zásada, že pokud se vyčistíte vnitřně pomocí MMS nebo lépe CDS, tak záněty obecně ustoupí.

Mandle to je něco jiného. K těm se tekutina dostane, takže pomocí CDS lze mandle snadno a velice efektivně očistit. Obecně přes mandle vstupuje do tměla mnoho infekcí, takže pokud Vás něco dráždí v krku, tak užívejte CDS (stačí panák CDS o síle 100 ppm) a máte víceméně klid. Platí to i obráceně. Pokud si občas dáte preventivně dávku CDS a něco Vás po vypití škrábe v krku, tak tam je nějaká infekce. Ověřeno u mnoha lidí.[5]:

8 VikThor VikThor | E-mail | 10. května 2014 v 23:39 | Reagovat

CDS2 mohu dodat dle domluvy přes email MMSinfo@seznam.cz
Dávkování je dále rozepsáno v průvodním listu + na FB ve skupině zde: https://www.facebook.com/MmsMasterMineralSolution[6]:

9 Tany Tany | E-mail | 30. července 2014 v 18:52 | Reagovat

Dobry den,prosim o kontakt na nejakeho veterinara, alebo na niekoho, kto ma skusenosti s podavanim CDS psickom. Mam sucku s recidivujucou mykozou v usku, po prelieceni kortikoidmi sa mykoza vzdy cca po 3 tyzdnoch od posledneho dna podania kortikoidov vratila s este vacsou razanciou. Naposledy som kortikoidy davala v 11/2013 a ked sa to vratilo, "liecila" som ju s cajovnikovym olejom, hrebickovym oleom aj odvarom, repikovym odvarom, skorocelovym odvarom... kortikoidy jej uz v zivote nedam. V maji 2014 som sa dozvedela o existencii MMS a CDS a skusila som liecit s MMS (3x3 kvapky (neutralizovane s HCl)do 200 ml, z toho 3 ml som vstrekla na 5 minut do ucha, 8x denne). Po 5 dnoch sa to velmi nezlepsilo a tak som presla na CDS, zacala som na 50ppm, 3ml na 5 minut do ucha, 8x denne, pocas 3 dni som ppm zvysovala, skoncila som na cca 150 ppm. Zlepsenie nastalo tak o 80% po 10 dnoch liecby, potom som prestala, ze co to urobi. Po 2 dnoch bez CDS sa to vratilo na uroven 50% vychodzieho stavu.
Som odhodlana skusit aj 300ppm, ale neviem ci mozem, psiky maju ovela tensiu kožu ako ludia a ucho je vlastne tiez koža... Pocas liecenia s MMS aj s CDS bolo usko cele cervene, az brontove, rovnako aj srst okolo bola takej hrdzavej = rezave farby). Inak to sucka znasala ok. Tusim, ze som asi mala zacat rovno na 300ppm, ale potrebujem sa poradit s vetrosom, alebo s niekym, kto ma skusenosti s liecenim psikov s CDS.   Pocas podavania CDS do uska som psikom (mam ich viac :-D ) davala cca 25ppm CDS do vodicky, pili to okamzite v pohode, niektori z nich pili dokonca tolko co inokedy nevypiju, ale inej sucke sa totiz po 5 dnoch pitia CDS urobila taka akoby tukova hrcka na hornej strane chrbta...neviem ci to spolu suvisi... Dik za Vase akekolvek skusenosti s liecbou psikov  :-)

10 VikThor VikThor | E-mail | Web | 13. srpna 2014 v 17:46 | Reagovat

Dobrý den.
Přihlašte se do skupiny na FB, na níž je mnoho užitečných informací. Psy se tam řešily nejednou a s MMS/CDS jsou velmi dobré zkušenosti.
Pokud nemáte FB, zkuste portál  http://upramene.cz/forum/ kde najdete i rady ohledně zvířat.

Odkazuji vás jinam proto, protože se specializuji na lidi a se zvířaty žádnou větší přímou zkušenost nemám. Nechci vařit z vody :-)

11 Tany Tany | E-mail | 19. srpna 2014 v 13:40 | Reagovat

Dakujem za odpoved, prosim este o jednu radu. Mam v tele nahradu kosti zo zliatiny titanu. Neviem presne ake kovy su v zliatine. Mozem pit MMS/CDS bez obav? Dakujem Vam za odpoved.

12 Irena Procházková Irena Procházková | E-mail | 3. listopadu 2014 v 12:40 | Reagovat

Jsem naprostý laik a chci vědět jestli to mohu užívat preventivně. Jsem jen unavená , bolí mě H a D končetiny něco v břichu a mám křečové žíly a arthrozu. Děkuji

13 Mozek Mozek | 15. prosince 2014 v 7:55 | Reagovat

Lidi, kde jste me nechali? Zadne panaceum neexistuje. Neexistuje jedina klinicka studie  o prospesnosti CDS. Pokud ano, sem s ni.

14 Iva Iva | E-mail | 19. června 2015 v 9:06 | Reagovat

dobrý deň, rada by som začala s užívaním CDS je tu už aj CDS2 aký je v nich rozdiel?Potom by som chcela vedieť,keďže to chcem aj pre deti,či je možné dať tento roztok aj do želatínovej tobolky a zapiť vodou ak áno,aké množstvo do tej tobolky sa musí dostať.Sme dosť citlivý na chuť,takže sa obávam vracania skôr z chuti ako z reakcie žalúdka,ďakujem

15 pavol pavol | E-mail | 14. srpna 2015 v 0:27 | Reagovat

zdravym potrebujem poradit uzival som MMS ale teraz si chcem vyrobit CDS z NaCLO2+HCL, moja otazka znie ake ph mam dodrzat pri CDS a v akom mnozstve to muzem uzivat, pise sa 3x a den ale nikde sa nepise v akom mnozstve, dakujem za pomoc :)

16 Libor Libor | 13. března 2016 v 18:28 | Reagovat

Proboha neužívejte to, moje žena po ročním užívání CDS2 právě bojuje v nemocnici o život. Je celá žlutá asi jí to zničilo játra.

17 Patrik Patrik | 31. května 2016 v 23:51 | Reagovat

Dobry den.chci se zeptat asi před týdnem se mi.udělala pod čelisti na dotyk boli doktoři mi řekli že je to zánět uzlin na sonu .mi řekli že je něco na krčních svalech boule bolì jen při omáku je tvrdá jak kost a zatímní.nikdo neřekl z čeho to je ani co to je... chci se zeptat nauzivani cds?dekuji

18 totyman totyman | Web | 7. září 2016 v 18:51 | Reagovat

online pujcka pred výplatou boskovice :-?

19 ramon ramon | 26. října 2017 v 17:36 | Reagovat

Tak my puč.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama