Září 2013

Základní otázky ohledně CDS

20. září 2013 v 2:24 | VikThor |  CDS
Co je to CDS?
Reakcí chloritanu sodného s kyselinou citronovou vzniká plyn exid chloričitý (ClO2). Tento plyn volně uniká z roztoku do vzduchu. Tento plyn je oním MMS (Master Mineral Souliton). Je-li v uzavřeném prostoru přítomna voda, plyn se v ní rozpouští (H2O přijme ClO2) a vzniká CDS (Chlor Dioxid Solution).

K čemu je CDS dobré?
CDS do vašeho těla dostane oxid chloričitý. Tato látka je velice podobná svými účinky jako má peroxidový radikál, který produkují bílé krvinky. Pokud totiž objeví bakterii, či jiné parazity v těle, tak na ně bílé krvinky zaútočí tím, že se cizí těleso snaží pohltit nebo na patogen vypustí právě peroxidový radikál. Když do svého těla dodáte CDS, tak tím velice účinně podpoříte imunitní systém v jeho boji. Zničíte patogeny a tělo si pak již snáze poradí s ostatními "závadami" způsobenými právě činností patogenů. Problémem dnešní doby je to, že stravování, stres a další problémy náš organismus zanáší a oslabují imunitu. Kvůli tomu jsme náchylnější podléhat nejrůznějších nemocem a nákazám. Vzpomeňte si na každoroční vlny chřipka. Samotnému vlivu především stravování se věnují jiné články. CDS skutečně reálně pomáhá imunitnímu systému, tělo se díky němu zbavuje patogenů a jiných odpadních látek velice rychle.

Jak se účinek CDS liší od MMS?
Při užívání MMS dostáváte do těla roztok s oběma reakčními látkami (NaClO2 + 50% kyselina citronová či jiný reaktant). Tyto látky reagují přímo ve vašem žaludku, kde uvolňují účinnou látku oxid chloričtý, která se žaludeční stěnou vstřebává do krve a následně se tak dostává do celého těla. Určitá část lidí citlivějších především na kyselé (je-li použita kyselina citronová) MMS v žaludku snáší hůře.
Díky CDS do žaludku, potažmo do krve a těla dostáváte už pouze samotný oxid chloričitý rozpuštěný ve vodě. V drtivé většině žaludek CDS mnohem lépe snáší a díky tomu lze do těla dostat více účinné látky ClO2 (oxid chloričitý).

Co mi užívání CDS přinese?
Jednoduše lepší zdraví. Velice účinně tím pomůžete svému tělu poradit si s patogeny, kteří nesou vinu na mnoha běžně se vyskytujících nemocech. Když se těchto patogenů zbavíte, tělo už si v mnoha případech samo poradí. Pozitivní dopady jsou odzkoušené (i já sám jsem si to na sobě vyzkoušel) a pokud se dodržují jisté zásady užívání, tak nehrozí žádné potíže. Naopak svému zdraví hodně pomůžete.

Hrozí nějaká rizika?
Co se stane, když do sebe nasypete celou lahvičku Ibalginů? V lepším případě vám bude zle a vyzvracíte se. V horším případě se otrávíte nebo dokonce zemřete. Hrozné, že? Stejně jako u čejhokoliv co Vám má pomoci, tak i u CDS platí, že je potřeba používat rozum. Není potřeba překračovat doporučené dávkování, není-li to nutné k léčbě například rakoviny. Na CDS je zajímavé to, že jde o samotnou účinnou látku rozpuštěnou ve vodě. Díky tomu, že CDS neobsahuje příměsy, neboli nosiče účinné látky, jak tomu je běžné u drtivé většiny běžně dostupných léků...nosičem je totiž obyčejná voda...nezpůsobuje proto žádné nebo minimum vedlejších reakcí. Důležité je držet se dávkování.

Ale bychom byli objektivní. Když s CDS začínáte, tak je pravděpodobné, že je vaše tělo zaneseno patogeny. To je velmi běžné. Když do sebe dostanete CDS a skrze něj právě oxid chloričitý, tak dáte mnohým patogenům velice tvrdě do těla. Tyto patogeny hynou a důsledkem toho je, že uvolní všechny jedy. Tyto jedy pak putují krevním řečištěm a tělo se je pomocí ledvin a jater snaží odstranit. Proto je nutné, aby tyto orgány dobře fungovaly (pokud tomu tak není, je potřeba ještě mnohem pomalejšího dávkování v ještě nižším množství). Pokud je ve vás patogenů hodně, tak je možné, že vám bude špatně. Podobně jako když máte chřipku. To je ale důsledek úhynu těchto patogenů, to nejde obejít...musíte se jich nějak zbavit. K přechodným stavům proto může (ale nemusí) patřit zvýšená teplota, bolest hlavy a těla jako při nemoci, únava, zvracení a průjmy. Ti, kteří chtějí MMS/CDS zdiskreditovat rádi tvrdí, že je to příznak otravy. To je ale lež. Když bojuje váš imunitní systém s chřipkou, jak je vám? Je vám snad do zpěvu? Nikoliv. Máte teplotu, bolí vás celé tělo, zvracíte a někdy můžete mít i průjmy. Průběh detoxikace je naprosto totožný s léčením mnohých nemocí naší části světa. Nemusí to být příjemné, ale je to cesta k lepšímu zdraví. Nutno podotknout, že projevy typu průjem a zvracení nejsou naštěstí časté. Mnohem častěji k nim vede snaha o urychlení léčení. Je důležité se držet odzkoušených postupů.


Jaké je doporučené dávkování CDS?
Je důležité mít dopředu jasné, co braním CDS řešíme. Zde neplatí, že čím více CDS, potažmo ClO2 do sebe dostanete, tím lépe. Dávkování se značně liší u preventivního vyčištění a u vážného onemocnění. I zde platí jako u všech léků, že nic se nemá přehánět. Obecně se doporučuje začít na nižším koncentracích a postupně tuto koncentraci navyšovat.
Konkrétní dávkování řeší jiný článek.
Obecně lze shrnout, že stačí brát pravidelně po dobu alespoň 4 týdnů CDS ráno a večer. Po 1. týdnu pak navýšit dávkování o polední. Celkem tedy ráno, odpoledne a večer. A takto po celou dobu, jen po týdnu dávku vždy o něco zvýšit. Po 4 až 6ti týdnech takového užívání je tělo vyčištěno od mnohých patogenních virů, bakterií, hub a plísní. Díky jejich odstranění tělo dokáže řešit mnohdy již "zapomenuté" problémy, které v těle ale i nadále přetrvávají. U někoho to vede k tomu, že se mu ozvou staré zdravotní problémy, ale to je důsledek toho, že je tělo začalo konečne skutečně řešit.

Chlordioxid - ClO2 ... Master Mineral Solution - MMS

20. září 2013 v 1:51 | VikThor |  Co vůbec je MMS a ClO2? Proč se tím zabývat?

Látka která má ambice změnit svět. Povede se to? Na to odpoví až čas.


Základním výrobkem bylo, je a bude MMS, které objevil Jim Humble. Nicméně časem se přidaly další produkty: MMS 2, CDS, CDS+ a nejnovějším přírůstkem do rodiny je CDS2. A prý se brzy dočkáme novinky :-)

Na začátku potřebujete vědět, že MMS není všelék. NENÍ to zázračná medicína, která přináší okamžitou úlevu pod všech zdravotních problémů a problémů souvisejících s věkem, či již výrazně poškozeným zdravím. Je to látka, která svým působením tělo čistí. Jde ke kořeni mnohých zdravotních problémů. Oč jde se ale od doktora nedozvíte, neví to.

Nenechte se oblbovat. Nikdy a nikým. Používejte prosím zdravý rozum. Sami prozkoumejte, co MMS je a co ne. Nehazardujte se svým zdravím. Stejně jako vám ublíží nesprávné použití dostupných léků, tak i nesprávné užití MMS a látek, které jsou k jeho výrobě nutné, vaše zdraví může poškodit. Držte se proto rozumných doporučení a odzkoušených rad lidí, kteří mají přímou zkušenost. Musíme všichni pochopit, že když něco zabere jednomu, tak tomu nemusí nutně být v případě někoho jiného.

Nevěřte, že MMS je něco jako Savo, žíravinu, či něco, co může vážně poškodit Vaše zdraví. Budete-li postupovat při přípravě obezřetně a budete-li se držet doporučeného dávkování, pak Vám nic nehrozí.
Zvýšenou pozornost musí věnovat lidé s problémy s játry a hlavně ledvinami.

Všechny informace zde uvedené jsou informativního rázu. Užívání MMS a látek z něj vycházejících je na vlastní riziko. Dávkujte vždy od nízkých dávek (například 1+1 kapka) směrem k vyšším...nikdy ne naopak.


V následných rubrikách se dozvíte vše potřebné, aby jste i Vy mohli být zdravější a spokojenější :-)