Databáze pojmů

4. října 2013 v 1:59 | VikThor |  Co vůbec je MMS a ClO2? Proč se tím zabývat?
Cílem je Vám všem pomoci se lépe zorientovat v pojmech, které se míhají v článcích zde na tomto webu. Někdy je těch neznámých výrazů více, než by nám bylo milé, ale díky tomuto seznamu se v těchto pojmech lépe vyznáte.

Poznámka: Najdete-li nějaké nejasnosti nebo chyby, tak mi prosím napište. Databáze bude stále aktualizována dle potřeby.


CDS = Chloride Dioxide Solution
- info - Naváže-li se chlordioxid na vodu, vzniká CDS.
-
:-) - CDS je čistý roztok vody a chlordioxidu. Není tedy třeba přijímat do těla reaktanty klasického MMS. Díky tomu žaludek CDS mnohem lépe snáší. Nezanedbatelnou výhodou je také mnohem příjemnější chuť a mnohem menší zápach. Chlordioxid dostáváte do těla přímo a jeho vstřebávání je tedy rychlejší a příjemnější. Stejně jako u MMS i k výrobě CDS je možné použít zásadu hydrogensíran sodný. Pracovně tuto látku nazvali její tvůrci CDS2. A jelikož jsem hrdý, že na to přišli právě češi, tak bych se nebál označení CDScz J


DMSO = dimethyl sulfoxid = (CH3)2SO
- info - Bezbarvá kapalina, která působí jako nosič a velice snadno prosakuje všemi tkáněmi. Vyrábí se chemicky, DMSO je vedlejším produktem sulfátového procesu výroby celulózy (podrobnosti ZDE). DMSO lze v ČR zakoupit k laboratorním účelům. Je využíván v potravinářství, laboratořích a lékařství, z čehož je patrné, že jde o látku pro tělo bezpečnou. Pochopitelně je potřeba se držet doporučovaného a odzkoušeného dávkování (na začátku raději méně a postupně množství navyšovat).
- !!! - Cca 1 % populace je na DMSO alergických. Problémy mohou mít také lidé, kteří mají oslabená játra. Proto se doporučuje udělat na sobě před použitím jednoduchý test: Pečlivě si umyjte a osušte paži. Kápněte malou kapku DMSO na jedno místo na paži a rozetřete ji. Nechte ji 15 minut vsakovat, a pak několik hodin vyčkejte. Jestliže nepocítíte žádnou bolest v oblasti jater, je pro vás použití DMSO s největší pravděpodobností bezpečné. Vyčkejte pak dalších 24 hodin, abyste si byli jisti, že DMSO skutečně nevyvolá žádnou alergickou reakci.
-
:-) - DMSO lze použít jako velice efektivní nosič chlordioxidu v těle. Jak uvnitř těla, tak přes kůži lze účinné léčebné látky dostat hluboko do těla, například do nádorů a podobně.


hydrogensíran sodný = NaHSO4
- info - Je to bílá krystalická anorganická látka. Jedná se o sodnou sůl kyseliny sírové a vedlejší produkt výroby kuchyňské soli. Více informací ZDE a ZDE.
-
:-) - Hydrogensíran sodný (pKa 1,99) lze zakoupit celkem levně. Výsledkem je, že MMS takto připravené není tak kyselé, což je zajímavé, když je tato látka ještě kyselejší, než kyselina citronová (pKa 3,14).
Vyrábím si doma takto CDS2, má to chuť jako voda s mírným závanem chloru. Chuťově je to mnohem přijatelnější, než klasické MMS aktivované kyselinou citronovou. Platí to jak u CDS tak i u MMS.


chlordioxid = oxid chloričitý = kysličník chloričitý = ClO2 =
- info -Látka je v potravinářství označována též jako E926. Je to bělící činidlo, dezinfekční látka a konzervant. Používá se například k čištění vody, k desinfekci potravin a při zpracování drůbeže.
Více informací naleznete ZDE.
- !!! -Přestože jsou dezinfekční vlastnosti této látky jasně prokázané a látka je hojně využívána, je na veřejných místech prezentována jako nebezpečná.
- :-) - Dezinfekční účinky této látky jsou základem a podstatou účinků MMS. Právě touto látkou se hubí paraziti, plísně a mnohé další problémy, které v lidském těle způsobují drtivou většinu nemocí. Tento plyn je onou látkou, která účinně čistí organismus a velice účinně pomáhá imunitnímu systému v boji s příčinou 99% všech nemocí. Právě touto látkou hubí bílé krvinky viry, bakterie a bacily. Tato látka je přirozenou součástí našeho imunitního systému. Nicméně vlivem chemikáliemi (aditivy, neboli Ečky) zamořených potravin, prostředí a dalších škodlivých vlivů, je této látky v těle velice málo. A díky tomu mají paraziti v těle příjemné prostředí a daří se jim.


chloritan sodný = NaClO2
- info - Chemická sloučenina používaná k bělení u výroby papíru, ale také z dezinfekci při úpravě vody. Chloritan sodný je zcela běžný dezinfekční prostředek například u bazénové techniky. Další info naleznete ZDE v bezpečnostním listu.
-
:-) - Prodává se v obchodech s bazénovou technikou a s chemickými přípravky. Vzhledem k rozličným způsobům využití je tato chemická látka stále běžně dostupná. Kde ji lze zakoupit najdete ZDE.


farmaceutický průmysl (farmacie)
- info - Jedná se o firmy a korporace společností, jejichž cílem je výroba prostředků k léčení (přístroje, léčiva, vitamíny atd.).
- !!! -
Cílem těchto společností NENÍ zdraví lidí. Jejich nejdůležitějším cílem je FINANČNÍ ZISK. Hezky to dokresluje dokument ZDE. Zisku peněz se věnuje veškerá pozornost, důležité je stále růst a vydělávat víc a víc. Ať se nám to líbí nebo ne, k tomu je potřeba logicky stále víc nemocných lidí. Důležitým faktem je, že veškerý farmaceutický průmysl ovládá několik korporací, jejichž skrytými vlastníky je několik málo jedinců z několika nejvlivnějších rodin. Jelikož se tyto korporace přímo podílejí na vzdělávání doktorů a vědců, je nasnadě, že je v zájmu těchto lidí, aby podporovali farmaceutické společnosti.
-
:-) - Většina lékařů netuší, že jsou součástí systému, který nebojuje za zdraví lidí. Většina už v omylu žije příliš dlouho a nejsou schopni připustit, že by mohli nevědomky přispívat k větší nemocnosti svých pacientů. Je stále dost lékařů, kteří se upřímně snaží pomáhat. A mezi nimi jsou jedinci, kteří se odmítli podílet na zřejmém podvodu a svým pacientům doporučují i látky jako je MMS a další přírodní léky. Jsou za to často vyhozeni z práce, je jim odebrána licence, jsou prohlašováni za šarlatány a podvodníky. Ale i tak pomáhají bez ohledu na to, že je mnoho vlivných a mocných lidí nenávidí.


MMS = MMS1
- info - je to zkratka pro Mater Mineral Solution Solution (Mistrovský Minerální Roztok). Jedná se o přesnou koncentraci roztoku chloritanu sodného (24,5%), který je aktivován přesným množstvím 10% nebo 50% roztoku kyseliny citronové. Smícháním těchto dvou látek se vytváří plyn chlordioxid.
- !!! - Všude po světě se odpůrci MMS snaží zastrašit veřejnost prostřednictvím médií tím, že jim MMS může ublížit a poleptat jim jícen nebo žaludek. Tito lidé ale většinou, ať už vědomě nebo nevědomky, hájí zájmy farmaceutických společností a korporací.
-
:-) - Nepopiratelným faktem je, že MMS při správném dávkování nemůže zdravou tkáň či organismus poškodit. Mnozí lidí jsou ale nemocní, zanesení odpady a parazity. U každého je proto důležitý individuální přístup. Co zabírá u jednoho člověka, nemusí nutně zabírat u někoho dalšího. Když se k tomuto přihlédne, tak nehrozí žádné nebezpečí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tomáš Tomáš | 9. října 2013 v 19:47 | Reagovat

"Tím nejlepším ale je, že jde o zásadu. I zásadou totiž lze chloritan sodný "aktivovat" aby produkoval chlordioxid. Výsledkem je, že MMS takto připravené není tak kyselé, což je zajímavé, když je tato látka ještě kyselejší, než kyselina citronová (pKa 3,14)."
Určitě nejde o zásadu (alespoň ve vodném prostředí), takže neplatí, že jde chloritan sodný aktivovat zásadou. Hydrogensíran sodný je silná kyselina (za hranici se považuje pKa = 2), prakticky úplně disociovaná na ionty ve vodním prostředí. Prosím, zkuste psát jenom to čemu rozumíte, jinak škodíte celému CDS hnutí.

2 VikThor VikThor | E-mail | Web | 9. října 2013 v 19:57 | Reagovat

Vidíte, zde jsem to opomněl opravit. Zvláštní ale je, že sem tam doplnil informace od Vás, ale nesmazal sem ten původní text. Opravdu zvláštní... Nicméně děkuji za upozornění, opraveno :-)

3 slice slice | Web | 17. června 2015 v 17:28 | Reagovat

Jak často se člověku činit vybrat mezi синицей v rukou a журавлем, парящим nad hlavou. Ale ve skutečnosti to vybírá mezi obavami. On se bojí nechat vše tak, jak má, pokud ho to nebude vyhovovat. A bojí se, že není dosaženo toho, v co doufá, ale ztratí pták. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama