Koupele v soli, MMS a CDS

16. října 2013 v 21:29 | VikThor |  Čím se ještě léčit?
DOPLŃKOVÁ TERAPIE K ÚČINNĚJŠÍMU VYTAŽENÍ TOXINŮ Z ORGANISMU, KTERÁ ULEVÍ PŘETÍŽENÝM JÁTRŮM A LEDVINÁM


Když Andreas Kalcker zjišťoval, jak zvýšit účinnost léčby těchto nemocí, vyzkoumal, že koupele v solném roztoku podporují čištění těla od patogenů a toxických látek.

Na běžnou vanu se dává 3-4 kg soli, nejlépe čisté soli bez příměsí. Do roztoku lze přidat i MMS (nejlépe s hydrogensíranem sodným) - 1 až 3 lžičky od každého roztoku NaClO2 + NaHSO4 nebo 40 až 120 kapek od každého, ale při aktivaci pozor na nadýchání koncentrátu. Aktivovat 3 minuty, raději lehce zakrýt nádobu ( půllitr, džbánek ), pak zalít vodou a do vany nalít až předtím, než tam vlezete. Raději připravovat maličko dřív a nechat ve vodě MMS nějakou dobu odstát v nádobě ( reakce dobíhá i po zalití vodou u hydrogensíranu ).

Vanu před koupelí vydesinfikujte MMS/CDS, buď postříkáním ze spreje nebo vytřením houbičkou. Mělo by stačit na desinfekci 20 kapek na čtvrt litru vody. Koupel děláme pouze 20 minut, ne déle. 20 minut koupel vytahuje patogeny a toxické látky z těla a pak se začnou toxiny opět pozvolně vstřebávat zpět do kůže.


Stejně lze provádět koupele v samotném MMS nebo CDS.


Koupele dělejte tak často, jak Vám vyhovují. U nemoci minimálně 2x až 3x v týdnu, u onkologického problému každý den. Např. 2x v týdnu se solí a jinak každý den v MMS. Pokud máte dost soli, klidně každý druhý den v soli, nebo i každý den.

Pokud aplikujete i klystýry a ženské výplachy s ClO2, pak je nejlepší tyto aplikace dělat před koupelí a večer před spaním.
Koupele v MMS jsou dobré v době viróz každý týden jako prevence a k tomu regulovaná a opatrná inhalace ClO2 a následné kloktání.


Zde je tip na ideální vhodnou sůl určenou ke koupelím (ne k jídlu) za velice úříznivou cenu (doporučuji dvě balení za výbornou cenu přepravy):


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama