Věk antibiotik skončil, přebírají to tu superbakterie

9. října 2013 v 0:44 | VikThor |  Zamyšlení nad ...
Jistě Vás nenechávají chladnými podobné zprávy...

"Mnozí z nás dospěli k nedůvěře ve vládní agentury jako FDA a CDC, ale teď CDC v úžasném okamžiku pravdy otevřeně přiznává, že předepisování antibiotik vede každoročně ke smrti 23 000 Američanů a že doléhá kalamita superbacilů, které jsou pro naši vědeckou 'medicínu' nezničitelné. I těch 23 000 ročních úmrtí prohlašuje CDC ve své nové agenturou vydané Zprávě o hrozbách 2013 za konzervativní odhad.

Na těchto stránkách je předestřena skutečná epidemie k antibiotikům rezistentních superbacilů stejně jako kvantifikovaný pohled na způsoby, jimiž se antibiotik zneužívá, a přehnaně se v tomto světě vedeném Velkou Farmakologií předepisují.
Ta zpráva jde dokonce tak daleko, že přiznává, že medicína moderní éry selhává, když přijde na zvládání infekčních nemocí, neboť Matka Příroda se vždy adaptuje a překoná izolovanou chemickou někde v laborce umíchanou výzbroj. Pořád se vyvíjí nové kmeny bakterií, aby nás přechytračily. Ty superbacily jsou jako hackerští experti, co vymýšlí, jak projít nejlepšími počítačovými programovými firewally, jelikož my pořád ještě využíváme medicínského programování, které má původ v 50. letech."

Celá zpráva je ZDE.


Podobné zprávy nejednoho z Vás nutí zamyslet se, co asi bude dál. Farmaceutickým společnostem se věřit nedá, nezvládají nás skutečně léčit, i když by se prostředky našly. Jde jim jen o zisky.
Naštěstí je tu stále příroda. Existuje mnoho šetrných bylinných látek, které jsou vlastně přírodním antibiotikem. Patří k nim například kurkuma, oregano, med a další.
Některé naleznete ZDE.


A co bychom to byli za web věnovaný především CDS, kdybych nepřipomenul, že ani tyto "superbacily" nemají šanci odolat síle CDS! Sice to zní dost "namistrovaně" ale je tomu tak. Ani tyto superbacily nemohou působení oxidační síly chlordioxidu odolat. Tam kde antibiotika prohrávají bitvu o zdraví pacienta, tam může velice efektivně pomoci CDS.
Osobně bych se nedivil, kdyby tohle začalo chápat čím dál tím víc lidí a zájem o CDS a další s tím související produkty bude stoupat. Nicméně nebudeme předbíhat, čas ukáže kde je pravda :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama