Říjen 2013

GMO - Geneticky Modifikované Osivo - zlo dnešního světa

29. října 2013 v 23:24 | VikThor |  Zamyšlení nad ...
Podíval sem se tohle video. Je mi z něho smutno.
Smutno, protože z videa sálá touha po harmonickém životě v souladu s přírodou.
Smutno, protože proti tomu stojí několik málo korporací, které jsou příliš mocné, než aby je lidé dokázali přemoci.
Smutná ta naše doba... jako by se ztrácelo světlo na konci tunelu.

Tohle video určitě stojí za shlédnutí...snad pak pochopíte, proč jsou GMO potraviny takové zlo!


Zcela se stotožňuji s doporučením na konci videa:
- podporujte regionální potraviny
- nakupujte na farmářských trzích

Dovolím si doplnit:
- kupujte si potraviny od známých...ze zahrádky
- pěstujte si vlastní potraviny
- sledujte složení toho co jíte...leckdy se za méně peněz koupit mnohem zdravější jídlo
- vybírejte si potraviny, které Vám něco dají...nehoňte se za množstvím, upřednostňujte spíše kvalitu :-)

Lněný olej s tvarohem - prevence i léčba rakoviny

28. října 2013 v 11:42 | VikThor |  Čím se ještě léčit?

Vyrobte si lék na rakovinu doma v mixéru

Léčivo, za které se nepořádají obludné růžové pochody: Německá vědkyně vynalezla již před lety úspěšný a jednoduchý lék na rakovinu. Dr. Johanna Budwigová, německá fyzička, farmakoložka a biochemička, na základě svých objevů týkajících se role nenasycených mastných kyselin ve fungování lidského imunitního systému vyléčila tisíce pacientů. Mnozí z nich byli v posledním stádiu rakoviny a měli před sebou podle odhadu lékařů jen týdny života. Zázračným "léčivem" jsou "obyčejné" potraviny jako tvaroh, lněný olej a šampaňské. Dr. Budwigová byla za tyto své objevy sedmkrát nominována na Nobelovu cenu. Její metoda zachraňuje (nejen) onkologické pacienty i dnes.
Vyléčily se už tisíce lidí. Minulý týden se nám do poradny zdravého životního stylu donesla další pozitivní zpráva - pán, jenž byl upoután s rakovinou na lůžko a jeho životní vyhlídky byly řádově několikaměsíční, s pomocí "protokolu dr. Budwigové" svou nemoc překonal a - jak by se řeklo - "zdravý vstal z postele". Takových případů je překvapivě mnoho.
Na rozdíl od běžných léčebných opatření typu chemoterapie se dá říci, že léčba, kterou vynalezla dr. Budwigová, téměř nic nestojí a lze ji "praktikovat" doma v kuchyni. A také proto ji rakovinový "průmysl smrti" nenávidí, stejně jako nenáviděl její objevitelku, která s poctivostí vědkyně říkala věci přesně tak, jak byly, ať se to komu líbilo, či ne.
Doktorka Budwigová totiž zjistila, že zatímco nenasycené mastné kyseliny, (nazývané souhrnně Omega-3 nenasycené mastné kyseliny nebo PUFA Omega-3, jejich společným rysem je dvojná vazba mezi uhlíky na třetím místě, počítáno od koncového methylu) jsou lidskému organismu nesmírně prospěšné, takzvané saturované neboli hydrogenované tuky (obsažené dnes např. především v údajně "zdravých" margarínech) našemu zdraví naopak intenzivně škodí.

Rybí tuk kontra fastfood - bitva o naše zdraví
Nenasycené mastné kyseliny se vyznačují jednou či více dvojnými, případně trojnými vazbami v rámci molekuly. Dvojné vazby znamenají, že molekula obsahuje takzvané "volné elektrony". Doktorka Budwigová přišla na to, že právě tyto volné elektrony jsou především schopné přijímat fotony ze slunečního světla - vlastně tak vnášejí světlo do našich buněk - a jsou nezbytné pro udržení všech druhů fyziologických funkcí.
Nenasycené mastné kyseliny představují kromě jiného základní materiál pro tvorbu a funkci buněčných membrán, jsou nepostradatelné pro transportní mechanismy a funkci mnohých enzymatických systémů. Naše tělo si však esenciální mastné kyseliny (což jsou především kyselina linolová a linolenová) neumí vyrobit, musíme si tedy zajistit jejich přísun ve stravě.
Hlavním zdrojem kyseliny linolové a linolenové je rybí tuk, lněný, konopný a řepkový olej, vyskytují se také v olejích ze semen černého rybízu, vlašského ořechu, kaštanu, čekanky a sóji.
Saturované neboli ztužené (hydrogenované) tuky naopak volné elektrony z našich buněk "vyluxují", čímž zhoršují podmínky pro všechny metabolické procesy v těle. Ještě horší než saturované tuky jsou takzvané transmastné kyseliny neboli transtuky, dnes obsažené v řadě jídel, především těch ve slavných řetězcích rychlého občerstvení.

Zázračný recept: lněný olej s mléčnou bílkovinou
Toto poznání samo o sobě je nesmírně důležité pro náš život a zdraví. Doktorka Budwigová se však nespokojila jen s konstatováním, že esenciální mastné kyseliny jsou "zdravé". Snažila se najít způsob, jak zajistit přísun co největšího množství esenciálních kyselin ve formě, kterou náš organismus dokáže nejlépe zpracovat.
A pak učinila skutečně převratný objev. Zjistila, že smíchá-li lněný olej (který je nejlepším zdrojem kyselin omega 3) s mléčnou bílkovinou získanou z tvarohu nebo jogurtu, lidské tělo dokáže nejlépe přijmout esenciální kyseliny v něm obsažené. V kombinaci se sírou z mléčné bílkoviny se lněný olej stává rozpustným ve vodě a v této podobě pak může proniknout do všech kapilár a buněk, kde podporuje takzvané "buněčné dýchání". Pokud podpoříme buněčné dýchání, náš organismus si poradí s většinou problémů sám.

"Protokol dr. Budwigové" zachraňuje životy
V průběhu let pak vypracovala proslulý "protokol Budwigové" - léčebný postup založený na podávání lněného oleje smíchaného s tvarohem, do něhož někdy, zejména velmi nemocným a slabým pacientům, přidávala ještě kvalitní bílé víno nebo šampaňské.
Johanna Budwigová se narodila 30. září 1908 v Německu. Tato geniální žena, sedmkrát nominovaná na Nobelovu cenu, získala doktorát z fyziky, jejím oborem však byla i biochemie a farmakologie. Pracovala jako hlavní konzultantka pro Spolkový institut pro výzkum tuků.
Své celoživotní úsilí zaměřila na výzkum tuků a velmi záhy si uvědomila důležitost tuků v lidském organismu, a tak se začala zabývat metabolismem tuků, zejména esenciálních mastných kyselin, které jsou zásadně důležité pro zdraví lidského organismu. Její objevy jsou skutečně převratné a není divu, že se je velcí výrobci spotřebních tuků dodnes snaží potlačit a zatajit před veřejností.
Za "doktorkou Johannou" přijížděli lidé ze všech končin světa, mnozí natolik nemocní, že jim lékaři leckdy dávali už jen několik týdnů, nebo dokonce dnů života. Po pouhých několika dnech podávání lněného oleje se jejich stav začal viditelně zlepšovat a drtivá většina nemocných se rychle uzdravila. Dr. Budwigová léčila svou metodou nejrůznější nemoci - nejen kardiovaskulární a různá degenerativní onemocnění, ale i všechny typy rakoviny - právě léčbou této moderní "metly" se její metoda proslavila.
Své poznatky shrnula v několika knihách, z nichž některé jsou určeny široké veřejnosti, ostatní jsou odborné publikace. K nejznámějším titulům patří Rakovina - problém a řešení, Tukový syndrom, Rakovina, problém tuků a dietologické práce Lněný olej jako skutečná pomoc proti artritidě, srdečnímu infarktu, rakovině a dalším nemocem a Kuchařka diety tuků a proteinů.

Vědkyně, nenáviděná "průmyslem smrti"
Doktorka Budwigová měla velmi přímou povahu a nebála se veřejně mluvit o svých objevech. Když hovořila o současných metodách léčby rakoviny a dalších degenerativních onemocnění, opravdu si "nebrala servítky" a o lékařském "rakovinovém průmyslu" se vyjadřovala s velkým despektem. V důsledku své přímosti a neústupnosti musela opakovaně čelit různým obviněním, dokonce i soudním procesům.
Mezinárodní vědecká komunita projevila své uznání práci doktorky Budwigové sedminásobnou nominací na Nobelovu cenu. Obří průmyslové koncerny vyrábějící saturované tuky však pokaždé dokázaly zabránit, aby Nobelovu cenu skutečně dostala. Johannu Budwigovou to nijak nezkrušilo, pro tuto skromnou ženu bylo největším zadostiučiněním vědomí, že pomohla zachránit tisíce lidských životů. V plném zdraví a aktivitě se dožila devadesáti pěti let a až do samého konce života se věnovala vědecké práci a výzkumu.

Život je dobrý
Zní to jako vtip, uzdravit se z rakoviny za pomoci tvarohu? Je to však metoda dlouhodobě prakticky i teoreticky testovaná. Dejme slovo ženě, která se díky této metodě vyléčila z rakoviny prsu, a své zážitky dala k dispozici na internetovém fóru: "Byla jsem diagnostikována se zánětlivým karcinomem prsu v únoru 2011, a dělám dietu Budwigové od června 2011. Neprodělala jsem žádnou chemoterapii, operaci nebo ozařování. Můj Navarro test spadnul z 55 v červenci 2011 postupně až po dnešních 52,2. Moje krevní testy jsou normalizovány a jsou nyní perfektní podle mého lékaře, a od listopadu 2011 říká, že jsem v remisi…
Zánětlivý karcinom prsu je velmi agresivní a smrtelný, nejhorší druh rakoviny prsu. Lékaři často dávají jen 6 měsíců až 2 roky života. A moje byla obzvláště špatná, protože se rozšířila do podpaží. Stadium IIIC nebo IV (nedokončila jsem všechny testy).
Přesto je mi nyní dobře, mám dost energie, jsem schopná pokračovat ve své práci na částečný úvazek, a dokonce tancovat. Plus mám báječnou barvu z opalování. Moji přátelé říkají, že vypadám skvěle zásluhu za to dávám dietě Budwigové, odstranění 2 infikovaných zubů, a snížení stresu… Těším se na pokračování remise a léčení. Život je dobrý."

Zkuste to: připravte si "zázrak" dr. Budwigové doma v mixéru
Otestovat si, zda je s dietou dr. Budwigové "život dobrý", můžeme i sami doma. Není nutné si za tím účelem "pořídit" rakovinu, kardiovaskulární, či jinou závažnou chorobu! Recepty dr. Budwigové mají pozitivní vliv i na ty z nás, kteří se "jen" cítí např. vyčerpaní, či trpí různými druhy autoimunitních chorob. Vlastně mají pozitivní vliv na každého, snad s výjimkou osob s alergií na laktózu. Proto jsme se rozhodli umístit základní recept na přípravu dotyčného "superjídla" volně ke stažení na naše webové stránky do knihovny.
Recept na zdravou pomazánku přinášíme zde. Doufáme, že tak na Protiproudu svým způsobem přispějeme ke zlepšení zdraví české populace, a na rozdíl od některých kosmetických firem tak učiníme zdarma.

Pro všechny zájemce o zlepšení vlastního zdravotního stavu a přirozenou léčbu rakoviny přinášíme nejzákladnější recept na přípravu zázračného lněného oleje s tvarohem. Lze jej připravit naslano i nasladko a chutná velmi dobře! Popravdě je to prostě skvělá tvarohová pomazánka, jejímž "vedlejším účinkem" jsou až zázračné účinky na lidské zdraví…


Lněný olej s tvarohem - základní recept
2 - 5 polévkových lžic lněného oleje
Tučný tvaroh (alespoň 10%), olej s tvarohem v poměru 1 : 1 nebo 1: 2 až 1: 3.
Nejprve důkladně promixovat obě složky, až vytvoří hladkou, krémovou konsistenci, olej se nesmí oddělovat.

Sladká varianta: ovoce (maliny, borůvky, banán atd.), ovocná šťáva, možno přisladit trochou medu + možno přidat trochu šampaňského, cca 1 dcl (je to dobrý nosič pro omegu 3).

Slaná varianta: do umixované směsi lněného oleje a tvarohu přidáme cibulku, trochu drceného česneku, koření (zázvor, kurkuma, italské bylinky apod.), sůl, trochu zeleniny (mrkev, zelená cibulka atd). Vše dobře promixujeme. Vzniklá pomazánka se hodí téměř k čemukoli, velmi dobrá je např. kombinace s vařenými bramborami a kyselým zelím.

Do hotové pomazánky (sladké i slané varianty) přidáme cca 1 lžíci mletých lněných semínek.

Podrobnosti najdete na internetu, když zadáte do vyhledávače "Budwig protocol". Existuje dokonce Centrum dr. Budwigové, kde najdete hojnost informací o léčbě, dokonce si můžete zdarma stáhnout dietetického "průvodce".

Zdroj 1: ZDE
Zdroj 2: ZDE

Sůl k jídlu a na koupele

16. října 2013 v 22:11 | VikThor |  Kdo koupit ... ?
Zde najdete doporučené zdroje nákupu surovin k jídlu, hygieně a dalšímu využití. S těmito věcmi se můžete setkat v několika článcích zde uveřejněných.

Nejedná se o propagaci nějakého konkrétního serveru, autor není prodejcem čehokoliv. Doporučované zdroje jsou uvedeny především s ohledem na cenu produktu. Kvalitu ručí výrobce. Vždy se může stát, že se někde vyskytnou lepší podmínky (akce apod.). Pokud na nějakou takovou nabídku narazíte, tak uvítáme zprávu…nabídka bude doplněna do tohoto článku.


Mořská sůl nerafinovaná
Popis:
Nerafinovaná mořská sůlse získává přirozeným odpařováním mořské vody v uměle vytvořených solných jezírcích na chráněném mořském pobřeží. Skládá se z 98% z chloridu sodného. Dále pak nerafinovaná mořská sůl obsahuje přirozeně přítomné minerály v mořské vodě. Nerafinovaná mořská sůl o něco méně solí, ale za to je o poznání chutnější.


Mořská sůl nerafinovaná s mořskými řasami
Popis:
Nerafinovaná mořská sůlse získává přirozeným odpařováním mořské vody v uměle vytvořených solných jezírcích na chráněném mořském pobřeží. Skládá se z 98% z chloridu sodného. Dále pak nerafinovaná mořská sůl obsahuje přirozeně přítomné minerály v mořské vodě. Nerafinovaná mořská sůl o něco méně solí, ale za to je o poznání chutnější.

Složení:
Nerafinovaná mořská sůl, sušené mořské řasy (0,4


Mořská sůl do bazénů
Popis:
Tato sůl pochází přímo z moře. Solný roztok byl před zkrystalizováním prostý jakýchkoliv hormonu a dalších nežádoucích látek. Tato sůl je vysoce čistá a je vhodná pro salinyzační jednotky. Rovněž lze sůl použít pro vytvoření mořské vody ve Vašem jezírku či bazénu. Pro většinu salinyzačních jednotek postačuje koncentrace soli v intervalu 3 až 6 g/l tedy 3 až 6 kg/m3.

Koupele v soli, MMS a CDS

16. října 2013 v 21:29 | VikThor |  Čím se ještě léčit?
DOPLŃKOVÁ TERAPIE K ÚČINNĚJŠÍMU VYTAŽENÍ TOXINŮ Z ORGANISMU, KTERÁ ULEVÍ PŘETÍŽENÝM JÁTRŮM A LEDVINÁM


Když Andreas Kalcker zjišťoval, jak zvýšit účinnost léčby těchto nemocí, vyzkoumal, že koupele v solném roztoku podporují čištění těla od patogenů a toxických látek.

Na běžnou vanu se dává 3-4 kg soli, nejlépe čisté soli bez příměsí. Do roztoku lze přidat i MMS (nejlépe s hydrogensíranem sodným) - 1 až 3 lžičky od každého roztoku NaClO2 + NaHSO4 nebo 40 až 120 kapek od každého, ale při aktivaci pozor na nadýchání koncentrátu. Aktivovat 3 minuty, raději lehce zakrýt nádobu ( půllitr, džbánek ), pak zalít vodou a do vany nalít až předtím, než tam vlezete. Raději připravovat maličko dřív a nechat ve vodě MMS nějakou dobu odstát v nádobě ( reakce dobíhá i po zalití vodou u hydrogensíranu ).

Vanu před koupelí vydesinfikujte MMS/CDS, buď postříkáním ze spreje nebo vytřením houbičkou. Mělo by stačit na desinfekci 20 kapek na čtvrt litru vody. Koupel děláme pouze 20 minut, ne déle. 20 minut koupel vytahuje patogeny a toxické látky z těla a pak se začnou toxiny opět pozvolně vstřebávat zpět do kůže.


Stejně lze provádět koupele v samotném MMS nebo CDS.


Koupele dělejte tak často, jak Vám vyhovují. U nemoci minimálně 2x až 3x v týdnu, u onkologického problému každý den. Např. 2x v týdnu se solí a jinak každý den v MMS. Pokud máte dost soli, klidně každý druhý den v soli, nebo i každý den.

Pokud aplikujete i klystýry a ženské výplachy s ClO2, pak je nejlepší tyto aplikace dělat před koupelí a večer před spaním.
Koupele v MMS jsou dobré v době viróz každý týden jako prevence a k tomu regulovaná a opatrná inhalace ClO2 a následné kloktání.


Zde je tip na ideální vhodnou sůl určenou ke koupelím (ne k jídlu) za velice úříznivou cenu (doporučuji dvě balení za výbornou cenu přepravy):Úprava stravy při léčbě CDS a MMS u rakoviny

10. října 2013 v 20:54 | VikThor |  Vše pro ZDRAVÍ
Zákaz: veškeré uzenářské výrobky, jak masné, tak mléčné, veškerá smažená a hotová ( z obchodů) jídla

Nevhodné: bílé pečivo, mléko, vše co obsahuje cukr, umělá barviva a konzervanty, maso z hypermarketů( hlavně balené)

Doporučené: čerstvá zelenina- zejména šťávy z ní. Červená řepa, červené i bílé zelí, brokolice, rajčata, mrkev, okurky
Vařená a dušená zelenina, maso dušené, nejlépe králičí a kuřecí z domácích chovů, rybí maso, zvěřina( opět ověřená, ne z obchodu) rýže - nejlépe celozrnná, pohanka, špalda, tmavé pečivo- nejlépe špaldové pečivo.

Výborné jako doplněk stravy : kustovnice čínská, olivový panenský olej ( např. zeleninové saláty s ol. olejem, maso ( uvedené výše) upravené na suché pánvi a přelité dresingem z olivového oleje ( olivový olej, špetka soli, dobromysl), koření kurkuma, lněné semínko, lněný olej, domácí tvaroh, kefír, podmáslí, kvalitní červené víno, výborná je také hlíva ústřičná i hlíva plicní.

S ovocem opatrně, záleží o jaký druh rakoviny jde. Citrusové plody zákaz. Ale vhodné je např. hroznové víno, banán, borůvky, brusinky.

Jedná se o upravenou stravu , která napomáhá při léčbě této závažné a zákeřné nemoci. Samozřejmě je nevhodnější sehnat ingredience u domácích pěstitelů, chovatelů. Ve spoustě městech existují farmářské trhy a tam je opravdu veškerý sortiment k mání.


Tak jak jsem tuto úpravu sepsala, se osvědčila při léčbě rakoviny CDS a MMS . Především zeleninové čerstvé šťávy byly jistou dobu u nemocné jedinou stravou, kterou dokázala během 10 hodinové doby ( nezbytné při pití CDS) vůbec pozřít. Tužší stravu byla schopna pozřít až po ukončení poslední, desáté dávky a to s hodinovým odstupem. U každého je to ale samozřejmě velmi individuální a také záleží na druhu a rozsahu rakoviny.

Věk antibiotik skončil, přebírají to tu superbakterie

9. října 2013 v 0:44 | VikThor |  Zamyšlení nad ...
Jistě Vás nenechávají chladnými podobné zprávy...

"Mnozí z nás dospěli k nedůvěře ve vládní agentury jako FDA a CDC, ale teď CDC v úžasném okamžiku pravdy otevřeně přiznává, že předepisování antibiotik vede každoročně ke smrti 23 000 Američanů a že doléhá kalamita superbacilů, které jsou pro naši vědeckou 'medicínu' nezničitelné. I těch 23 000 ročních úmrtí prohlašuje CDC ve své nové agenturou vydané Zprávě o hrozbách 2013 za konzervativní odhad.

Na těchto stránkách je předestřena skutečná epidemie k antibiotikům rezistentních superbacilů stejně jako kvantifikovaný pohled na způsoby, jimiž se antibiotik zneužívá, a přehnaně se v tomto světě vedeném Velkou Farmakologií předepisují.
Ta zpráva jde dokonce tak daleko, že přiznává, že medicína moderní éry selhává, když přijde na zvládání infekčních nemocí, neboť Matka Příroda se vždy adaptuje a překoná izolovanou chemickou někde v laborce umíchanou výzbroj. Pořád se vyvíjí nové kmeny bakterií, aby nás přechytračily. Ty superbacily jsou jako hackerští experti, co vymýšlí, jak projít nejlepšími počítačovými programovými firewally, jelikož my pořád ještě využíváme medicínského programování, které má původ v 50. letech."

Celá zpráva je ZDE.


Podobné zprávy nejednoho z Vás nutí zamyslet se, co asi bude dál. Farmaceutickým společnostem se věřit nedá, nezvládají nás skutečně léčit, i když by se prostředky našly. Jde jim jen o zisky.
Naštěstí je tu stále příroda. Existuje mnoho šetrných bylinných látek, které jsou vlastně přírodním antibiotikem. Patří k nim například kurkuma, oregano, med a další.
Některé naleznete ZDE.


A co bychom to byli za web věnovaný především CDS, kdybych nepřipomenul, že ani tyto "superbacily" nemají šanci odolat síle CDS! Sice to zní dost "namistrovaně" ale je tomu tak. Ani tyto superbacily nemohou působení oxidační síly chlordioxidu odolat. Tam kde antibiotika prohrávají bitvu o zdraví pacienta, tam může velice efektivně pomoci CDS.
Osobně bych se nedivil, kdyby tohle začalo chápat čím dál tím víc lidí a zájem o CDS a další s tím související produkty bude stoupat. Nicméně nebudeme předbíhat, čas ukáže kde je pravda :-)

Očista kloubů od solí a vápenatých usazenin

7. října 2013 v 21:19 | VikThor |  Vše pro ZDRAVÍ
Civilizační problém dnešní doby jsou úsady různých chemických látek a kalů v těle. A tak i v kloubech se usazuje sůl kyseliny močové a vápenaté usazeniny, které způsobují řadu nemocí jak o dnu, osteochondrózu nebo infekční polyatritidu a další pro člověka nepříjemné nemoci. I zde existuje řada různých receptů na očistu.

Návod- Na očištění od solí se doporučuje - 2 lžíce přírodní rýže zalijeme vodou a necháme 24 hod. stát. Ráno rýži uvaříme po dobu 5 minut a nalačno ji sníme. Po dobu čtyř až šesti hodin nepřijímáme žádnou potravu. Rýži jíme po dobu 14 dnů a dva krát do roka opakujeme jako účinnou prevenci.

Na vápenaté usazeniny a soli - 5gramů bobkového listu povaříme ve 3dcl.vody podobu 5-10 min a 3-4 hod. louhujeme. Přecedíme a popíjíme malými doušky během 12 hodin. Opakujeme po 3 dnech a poté po týdnu. Později postačí 1x ročně, ale vždy po dokonalé očistě střev jinak se staré kaly a jedovaté usazeniny rozpustí dříve než soli v kloubech. Odvar by se neměl pít dlouhodobě, neboť by mohl vyvolat vnitřní krvácení. Jiný recept doporučuje pít uvedený odvar z bobkového listu /podobné účinky má i odvar z listu brusnice/ dva týdny nepřetržitě, 3x denně asi třetinu sklenice čtvrt hodiny před jídlem.

Další recept na očištění kloubů je s použitím citrónu a česneku. Jeden neoloupaný citrón a jednu hlavičku česneku umeleme v mlýnku, vložíme do litrové sklenice a zalijeme 0,5 L studené nepřevařené vody. Nádobu uzavřeme skleněným víčkem a necháme 36 hod. stát na teplém místě. Po celý život můžeme užívat jednu polévkovou lžíci této směsi vždy před jídlem.

Při správné provedené očistě dochází první den k bouřlivému procesu v celém organizmu, který se projevuje jakoby chřipkovým onemocněním. Tato reakce je ve spojitosti imunitního systému ve střevech v krku a hlavě. Při silném vylučování solí a dalšího odpadu z těla se na čas sliznice střeva zahltí a tím se zaktivizují obranné imunitní buňky a vyvolají zmíněnou reakci. Doporučuje se při očistě jíst lehká jídla a ovoce. Výsledek této činnosti stojí zato, vždyť i lékaři kroutí hlavou nad dosaženými výsledky a tvrdí že došlo k chybné diagnóze.

Homocystein - elixír života nalezen?

7. října 2013 v 10:47 | VikThor

Před občany se utajuje objev lékařské vědy, který by měl sloužit jejich zdraví.

Vítám vás jako autor těchto textů v oblasti nejčistší vědecky podložené medicíny, která nabízí zájemcům, kteří se chtějí zasvětit nezvyklé a neočekávané možnosti v péči o zdraví.

"Čtete-li tuto stránku, nejspíš jste ještě nezemřeli na některou z chorob, jejíž vznik souvisí se zvýšenou hladinou homocysteinu (ještě nezemřeli, ale vaše riziko je mnohem větší, než si vůbec umíte představit). V současnosti umírá nešťastně mnoho mladých lidí na choroby podmíněné homocysteinem a jiná část lidí se kvůli němu vůbec nenarodí, nebo skončí jako potrat a další část se sice narodí, ale s vrozenou poruchou třeba metabolismu, nebo imunity, či dispozicí k leukémii……"

Přepuštěné máslo

7. října 2013 v 2:39 | VikThor |  Vše pro ZDRAVÍ
Mnohem lepší a zdravější verze másla.
Výroba je maximálně jednoduchá, takže směle do toho :-)

DMSO: Skutečně zázračný roztok

6. října 2013 v 20:33 | VikThor |  DMSO
Obrázek

DMSO je účinný lék proti bolesti, blokující vedení nervových vláken, jež produkují bolest. DMSO snižuje zánět a otok snížením zánětlivých chemických látek. (DMSO) zlepšuje prokrvení oblasti zranění rozšířením krevních cév a z výšením dodávky kyslíku a omezením lepivosti krevních destiček. (DMSO) stimuluje hojení, jež je klíčem k jeho užitečnosti v jakémkoliv případě. Je jedním z nejúčinnějších požíračů volných radikálů známých lidstvu, jestli ne nejúčinnější.
V roce 1866 ruský vědec Alexander Saytzeff izoloval velmi zajímavou a zvláštní chemickou sloučeninu. Byly to krystalky, bez zápachu, netoxické a měli chuť po česneku, když byly ochutnány. V tét době neměl Saytzeff žádnou možnost předpovědět, že jeho objev bude vysoce kontroverzní po celou medicínskou historii, jež bude testován v tisících studií, poskytující zázračnou úlevu pro nespočet pacientů.
Nyní hovořím o dimetil sulfoxidu (DMSO), organické sirné směsi, jež byla užívána pouze jako průmyslové rozpouštědlo, to znamená, až do jeho medicínských vlastností, jež byli objeveni roku 1963 výzkumným týmem vedeným Stanley W. Jacobem, MD.
DMSO je vedlejší produkt sulfátového rozvlákňování ("sulfátový proces")který převádí dřevo na celulózu obsahující téměř čistá celulózová vlákna. Jako průmyslový, tak to může znít, proces jednoduše znamená ošetření dřevní štěpky se směsí hydroxidu sodného a sulfidu sodného, známého jako bílý louh, prolomení vazeb, jež spojují lignin s celulózou.
DMSO je účinný jako lék proti bolesti, popáleniny, akné, artritidu, mentální retardace, mrtvice, amyloidózy, poranění hlavy, sklerodermie, zklidňuje bolest zubů, zmírňuje bolesti hlavy, hemoroidy, svalové napětí, zabraňuje ochrnutí z poranění míchy, změkčuje zjizvené tkáně. Ve skutečnosti, je to užitečné ve více než 300 onemocnění a je bezpečné.

Síra: Věci Života

DMSO je meziprodukt celosvětového sirného cyklu, který distribuuje biologickou síru pro veškerý živočišný a rostlinný život (Parcell, 2002). Sirné sloučeniny se nacházejí ve všech tělesných buňkách a jsou nepostradatelné pro život, jsou potřeba pro řadu chemických reakcí podílejících se na detoxifikaci drog (léků) a ostatních škodlivých toxinů, a mají schopné klinické aplikace v léčbě řady onemocnění, jako jsou deprese, fibromyalgie, artritida, intersticiální cystitida, poranění při sportu, městnavé srdeční selhání, diabetes, rakovina, a AIDS (Parcell, 2002). Mezi sloučeninami síry, DMSO je pravděpodobně jediné, které má nejširší rozsah a největší počet terapeutických aplikací jaké kdy byli uvedeny u jediné chemické látky. Má okolo 40 farmakologických vlastností, jež mohou být prospěšné v prevenci, úlevě nebo řadě onemocnění (Morton, 1993).
Někdo si stěžoval Dr. Jacobovi na bolest hlavy a ten mu dal svolení k užití trocha DMSO po vyslechnutí vlastností této látky. Bolest hlavy zmizela během několika minut a vrátila se za 4 hodiny, a odešla na dobro po druhém použití DMSO. Použito na jednu věc, občas udělalo jinou, přiložen na opar, v průběhu několika hodin vyčistilo jedné ženě vedlejší nosní dutiny. Žena po mrtvici nalezla DMSO, po namazání na její bolestivou čelist mohla nyní psát s její paralyzovanou rukou a mohla lépe chodit.

Terapeutické vlastnosti

DMSO také proniká kůží a snadno proniká hematoencefalitickou bariérou, pronikající tkáněmi, a vstupující do krevního řečiště. Kromě toho, DMSO chrání buňky před mechanickým poškozením a je potřeba méně k dosažení výsledků. Jak plyne čas tak na rozdíl od většiny léčiv, které vyžadují zvýšené dávky. Má tišící účinek na centrální nervový systém a týká se to všech částí těla, když je absorbováno skrze kůži, včetně mozku. To znamená, že DMSO aplikováno na jednu oblast vede často k úlevě od bolesti v nějakém jiném místě, kvůli systémovému účinku.

Obrázek
Dr Stanley Jacob pracuje s DMSO v roce 1960

Chová se jako nosič dalších substancí nebo léčiv, a také zesiluje jejich účinek. Ve skutečnosti, určitá léčiva rozpuštěná v DMSO, jako kortikoidy, antibiotika a inzulín, mohou být použity v nižších dávkách než obvykle bez snížení jejich terapeutického účinku a dále, jejich nežádoucí vedlejší účinky jsou velmi sníženy. Léčiva jsou také schopna projít skrze hematoencefalitickou bariéru, která je obvykle nepropustná.
DMSO podporuje vylučování moči a svalové uvolnění. Posiluje imunitní systém, zvyšuje tvorbu bílých krvinek a makrofágů, jež ničí cizí materál a patogeny v těle. Má také antibakteriální, antivirotické a protiplísňové vlastnosti. DMSO také zvyšuje propustnost buněčných membrán, což umožňuje vyplavování toxinů z buňky.
DMSO má radio ochranné vlastnosti proti smrtícím a mutagením účinkům rentgenového záření v buňkách, buněčných systémech a celých zvířat. Má také kryoprotektivní vlastnosti, to znamená, že je schopno chránit proti poškození mrazem.
Bylo rovněž prokázáno, že DMSO má vlastnosti cholisterázy (Sam, 1967), jinými slovy, že inhybuje enzym poškozující acetylcholin, zvýšením obou, hladiny a trváním účinku tohoto důležitého neurotrasmiteru. Acetylcholin je odpovědný za učení a paměť a je také uklidňující a uvolňující. Acetylcholin je také významným faktorem v regulaci imunitního systému, působící jako hlavní zpomalovač zánětu v těle.
Jako zdroj síry, DMSO pomáhá při detoxifikaci težkými kovy. Síra se váže s jedovatými toxickými kovy (rtuť, olovo, hliník, kadmium, arzen, nikl) a odstraňuje je pomocí močení, defekace a pocením.


FDA a farmaceutické překážky

DMSO je prodáváno v obchodech se zdravou výživou, zásilkových prodejnách, na internetu, ve většině zemí celého světa. Milióny lidí jej užívá pro zdravotní přínosy ještě v USA. DMSO bylo schváleno FDA pouze jako konzervant kmenových buněk, buněk kostní dřeně, a orgánů pro transplantaci, a pro intersticiální cystitidu - bolestivé zánětlivé onemocnění měchýře, jež je velmi obtížně léčitelné jinými terapiemi.
To, že DMSO nenalezlo přízeň jako lék při dalších onemocnění je částečně kvůli neschopnosti testovat jej v dvojitě slepých pokusech. Dvojitě slepé pokusy, jak název napovídá, vyžaduje, aby studie byla provedena bez znalosti, který pacient bere placebo - nelék. V případě DMSO je slepá studie nemožná, protože zvláštní česneková chuť a vůně (bez ohledu na způsob podání) ji prozrazují. Neuspokojivé placebo by mohlo být vytvořeno, pokud by napodobilo tento konkrétní efekt DMSO (Steinberg, 1967).


FDA a farmaceutický průmysl by preferovali, kdybychom zůstali závislí na jejich lécích.

Pokud hledáte DMSO na stránkách Národní americké lékařské knihovny (pubmed.gov, dostanete téměř 30 000 zaindexovaných výsledků, dělající DMSO jedním z nejvíce studovaných sloučenin dnešní doby. Přesto jsme vedeni věřit, že DMSO nemůže projít požadovanými předpisy na schválení DMSO ve zdravotních obtížích, i když účinnost a nízká toxicita DMSO je nezpochybnitelná.
Můžete si zjistit, že DMSO je běžná chemická látka, která může být vyráběna levně. Žádná farmaceutická společnost nemůže získat exkluzivní patent, protože to je také přírodní látka, a proto zde není finanční návratnost. Ve skutečnosti, jednatel jedné velké farmaceutické společnosti je citován jako říkanka, "Nestarám se, jestli je DMSO hlavním lékem našeho století a my všichni to víme, že je, ale nestojí nám za to." [CBS TV v pořadu 60 minut s Mikem Wallacem, Hádanka DMSO]. Pokud by FDA schválilo DMSO, bylo by konkurenceschopné a farmaceutické společnosti by nebyli schopni držet své patenty. Podle slov ředitel úřadu léčiv FDA, J. Richarda Crouta, M. D., "DMSO má nízkou toxicitu a je bezpečnou sloučeninou (…) Myslím, že je životním faktem, že farmaceutické společnosti se nechystají investovat do něčeho, pokud si myslí, že zde není finanční návratnost." [CBS TV v pořadu 60 minut s Mikem Wallacem, Hádanka DMSO].
Navzdory restrikcím užívání DMSO, tisíce Američanů jej kupuje na "černém trhu" každý rok, popularita DMSO není kvůli propagaci, ale spíše "slovy z úst". Když máte něco, co zbavuje od všech druhů nemocí, včetně některých život ohrožujících, lidé to přirozeně doporučují přátelům a rodině

Celý článek najde ZDE.
Zdroj překladu ZDE.

Materiály potřebné k výrobě

5. října 2013 v 13:06 | VikThor |  Kdo koupit ... ?
Zde se dozvíte, kde sehnat materiály nechemického charakteru. Jedná se například o papírky na měření přítomnosti a koncentrace chlordioxidu v roztoku, nádoby a lahve, hadičky atd. Mnohé věci lze sehnat svépomocí nebo po známých, jiné pomůcky bude potřeba zakoupit. Víceméně se ale jedná většinou o celkem levné věci.

papírky na měření koncentrace chlordioxidu (ClO2) v roztoku
Těmito papírky se měří přítomnost a popřípadě koncentrace chlordioxidu v daném roztoku. Lze použít na MMS, ale to nemá žádný větší smysl. Používají se především u CDS, kde nejde koncentrace určit pouhým dávkováním obou reaktantů. Doporučuji zakoupit papírky na přesné měření a rozstřihnout je nůžtičkami na nehty napůl, aby déle vydržely. A k tomu přikoupit levnější papírky (třebas ty jodoškrobové) k orientačnímu měření. Tato sestava vám postačí na většinu měření.pomůcky na výrobu CDS
Příprava CDS v domácích podmínkách lze provádět dvěma způsoby. Na každý z nich je potřeba jiných materiálů.


- plastový kyblík - Lze použít libovolný kyblík, opět ideálně o objemu cca 4 až 6 litrů. V obchodech se v takových nádobách prodávají například utopenci nebo nakládané hermelíny. Pokud máte nějakého známého, dostanete kyblík zdarma. Další možností je zakoupit například v Liedlu, nebo jiném obchodě mega balení například křupek či jiných pochutin, které se prodávají právě v takových kyblících jako je ten, který je pro výrobu CDS ideální. Vhodné nádoby lze zakoupit ale na různých místech, například zde http://stavba-dilna-zahrada.avizo.cz/plastove-kybliky-s-uzaviratelnym-vikem-9058470.html Jednoduše jde hlavně o to, aby bylo víko vzduchotěsné.

- sklenice - Můžete použít jakoukoliv sklenici o libovolném objemu, ideální je sklenice o objemu 5 litrů, například od okurek. Zakoupit je lze v jakémkoliv obchodě k tomu určeném.
Sklo je lepší variantou, než plast. Chlordioxid velice pozvolna narušuje povrch plastů. Jde o velice pomalý a sotva pozorovatelný jev, ale právě proto je sklo mnohem lepší variantou.- platové lahve - Lze použít obyčejné lahve od mléka se širokými šroubovacími uzávěry. Široké proto, aby bylo místo na vyvrtání děr pro hadičky.

- akvarijní kompresor - Lze zakoupit v mnohých e-shopech, nebo v potřebách pro rybáře a akvaristy, například zde: http://akvarijni-kompresory.heureka.cz/

- silikonové hadičky - Dají se použít hadičky jakéhokoliv druhu, ale jde o to, aby byly relativně pevné, přesto pružné. K tomuto účelu jsou asi nejhodnější silikonové hadičky.
Zakoupit je lze například zde: http://www.ukaprika.cz/7604-ace-silikonova-hadicka-silicone-tube.html#%C5%A1t%C4%9Brk nebo http://www.zbozi.cz/?q=silikonov%C3%A9+hadi%C4%8Dky

Databáze pojmů

4. října 2013 v 1:59 | VikThor |  Co vůbec je MMS a ClO2? Proč se tím zabývat?
Cílem je Vám všem pomoci se lépe zorientovat v pojmech, které se míhají v článcích zde na tomto webu. Někdy je těch neznámých výrazů více, než by nám bylo milé, ale díky tomuto seznamu se v těchto pojmech lépe vyznáte.

Poznámka: Najdete-li nějaké nejasnosti nebo chyby, tak mi prosím napište. Databáze bude stále aktualizována dle potřeby.


CDS = Chloride Dioxide Solution
- info - Naváže-li se chlordioxid na vodu, vzniká CDS.
-
:-) - CDS je čistý roztok vody a chlordioxidu. Není tedy třeba přijímat do těla reaktanty klasického MMS. Díky tomu žaludek CDS mnohem lépe snáší. Nezanedbatelnou výhodou je také mnohem příjemnější chuť a mnohem menší zápach. Chlordioxid dostáváte do těla přímo a jeho vstřebávání je tedy rychlejší a příjemnější. Stejně jako u MMS i k výrobě CDS je možné použít zásadu hydrogensíran sodný. Pracovně tuto látku nazvali její tvůrci CDS2. A jelikož jsem hrdý, že na to přišli právě češi, tak bych se nebál označení CDScz J


DMSO = dimethyl sulfoxid = (CH3)2SO
- info - Bezbarvá kapalina, která působí jako nosič a velice snadno prosakuje všemi tkáněmi. Vyrábí se chemicky, DMSO je vedlejším produktem sulfátového procesu výroby celulózy (podrobnosti ZDE). DMSO lze v ČR zakoupit k laboratorním účelům. Je využíván v potravinářství, laboratořích a lékařství, z čehož je patrné, že jde o látku pro tělo bezpečnou. Pochopitelně je potřeba se držet doporučovaného a odzkoušeného dávkování (na začátku raději méně a postupně množství navyšovat).
- !!! - Cca 1 % populace je na DMSO alergických. Problémy mohou mít také lidé, kteří mají oslabená játra. Proto se doporučuje udělat na sobě před použitím jednoduchý test: Pečlivě si umyjte a osušte paži. Kápněte malou kapku DMSO na jedno místo na paži a rozetřete ji. Nechte ji 15 minut vsakovat, a pak několik hodin vyčkejte. Jestliže nepocítíte žádnou bolest v oblasti jater, je pro vás použití DMSO s největší pravděpodobností bezpečné. Vyčkejte pak dalších 24 hodin, abyste si byli jisti, že DMSO skutečně nevyvolá žádnou alergickou reakci.
-
:-) - DMSO lze použít jako velice efektivní nosič chlordioxidu v těle. Jak uvnitř těla, tak přes kůži lze účinné léčebné látky dostat hluboko do těla, například do nádorů a podobně.


hydrogensíran sodný = NaHSO4
- info - Je to bílá krystalická anorganická látka. Jedná se o sodnou sůl kyseliny sírové a vedlejší produkt výroby kuchyňské soli. Více informací ZDE a ZDE.
-
:-) - Hydrogensíran sodný (pKa 1,99) lze zakoupit celkem levně. Výsledkem je, že MMS takto připravené není tak kyselé, což je zajímavé, když je tato látka ještě kyselejší, než kyselina citronová (pKa 3,14).
Vyrábím si doma takto CDS2, má to chuť jako voda s mírným závanem chloru. Chuťově je to mnohem přijatelnější, než klasické MMS aktivované kyselinou citronovou. Platí to jak u CDS tak i u MMS.


chlordioxid = oxid chloričitý = kysličník chloričitý = ClO2 =
- info -Látka je v potravinářství označována též jako E926. Je to bělící činidlo, dezinfekční látka a konzervant. Používá se například k čištění vody, k desinfekci potravin a při zpracování drůbeže.
Více informací naleznete ZDE.
- !!! -Přestože jsou dezinfekční vlastnosti této látky jasně prokázané a látka je hojně využívána, je na veřejných místech prezentována jako nebezpečná.
- :-) - Dezinfekční účinky této látky jsou základem a podstatou účinků MMS. Právě touto látkou se hubí paraziti, plísně a mnohé další problémy, které v lidském těle způsobují drtivou většinu nemocí. Tento plyn je onou látkou, která účinně čistí organismus a velice účinně pomáhá imunitnímu systému v boji s příčinou 99% všech nemocí. Právě touto látkou hubí bílé krvinky viry, bakterie a bacily. Tato látka je přirozenou součástí našeho imunitního systému. Nicméně vlivem chemikáliemi (aditivy, neboli Ečky) zamořených potravin, prostředí a dalších škodlivých vlivů, je této látky v těle velice málo. A díky tomu mají paraziti v těle příjemné prostředí a daří se jim.


chloritan sodný = NaClO2
- info - Chemická sloučenina používaná k bělení u výroby papíru, ale také z dezinfekci při úpravě vody. Chloritan sodný je zcela běžný dezinfekční prostředek například u bazénové techniky. Další info naleznete ZDE v bezpečnostním listu.
-
:-) - Prodává se v obchodech s bazénovou technikou a s chemickými přípravky. Vzhledem k rozličným způsobům využití je tato chemická látka stále běžně dostupná. Kde ji lze zakoupit najdete ZDE.


farmaceutický průmysl (farmacie)
- info - Jedná se o firmy a korporace společností, jejichž cílem je výroba prostředků k léčení (přístroje, léčiva, vitamíny atd.).
- !!! -
Cílem těchto společností NENÍ zdraví lidí. Jejich nejdůležitějším cílem je FINANČNÍ ZISK. Hezky to dokresluje dokument ZDE. Zisku peněz se věnuje veškerá pozornost, důležité je stále růst a vydělávat víc a víc. Ať se nám to líbí nebo ne, k tomu je potřeba logicky stále víc nemocných lidí. Důležitým faktem je, že veškerý farmaceutický průmysl ovládá několik korporací, jejichž skrytými vlastníky je několik málo jedinců z několika nejvlivnějších rodin. Jelikož se tyto korporace přímo podílejí na vzdělávání doktorů a vědců, je nasnadě, že je v zájmu těchto lidí, aby podporovali farmaceutické společnosti.
-
:-) - Většina lékařů netuší, že jsou součástí systému, který nebojuje za zdraví lidí. Většina už v omylu žije příliš dlouho a nejsou schopni připustit, že by mohli nevědomky přispívat k větší nemocnosti svých pacientů. Je stále dost lékařů, kteří se upřímně snaží pomáhat. A mezi nimi jsou jedinci, kteří se odmítli podílet na zřejmém podvodu a svým pacientům doporučují i látky jako je MMS a další přírodní léky. Jsou za to často vyhozeni z práce, je jim odebrána licence, jsou prohlašováni za šarlatány a podvodníky. Ale i tak pomáhají bez ohledu na to, že je mnoho vlivných a mocných lidí nenávidí.


MMS = MMS1
- info - je to zkratka pro Mater Mineral Solution Solution (Mistrovský Minerální Roztok). Jedná se o přesnou koncentraci roztoku chloritanu sodného (24,5%), který je aktivován přesným množstvím 10% nebo 50% roztoku kyseliny citronové. Smícháním těchto dvou látek se vytváří plyn chlordioxid.
- !!! - Všude po světě se odpůrci MMS snaží zastrašit veřejnost prostřednictvím médií tím, že jim MMS může ublížit a poleptat jim jícen nebo žaludek. Tito lidé ale většinou, ať už vědomě nebo nevědomky, hájí zájmy farmaceutických společností a korporací.
-
:-) - Nepopiratelným faktem je, že MMS při správném dávkování nemůže zdravou tkáň či organismus poškodit. Mnozí lidí jsou ale nemocní, zanesení odpady a parazity. U každého je proto důležitý individuální přístup. Co zabírá u jednoho člověka, nemusí nutně zabírat u někoho dalšího. Když se k tomuto přihlédne, tak nehrozí žádné nebezpečí.

Roztok hydrogensíranu sodného

4. října 2013 v 1:30 | VikThor |  Další sloučeniny
Dalším krokem k účinnějšímu využití chlordioxidu je příprava MMS nebo CDS pomocí roztoku hydrogensíranu sodného. Přestože je hydrogensíran sodný kyselejší, než roztok kyseliny citronové, není výsledné MMS nakyslé. Má neutrální chuť ne nepodobnou vodě...s lehkou vůní chloru. U CDS je to velice podobné.
PŘÍPRAVA
Odvažte si 333 gramů hydrogensíranu sodného. Vsypejte toto množství do 0,7 litru vlažné vody. Vlažná voda je lepší, protože se v ní sůl lépe rozpouští. Po rozpuštění za stálého míchání vlijte zbytek 0,3 litru vody. HOTOVO.
Máte 1 litr roztoku hydrogensíranu sodného.

SKLADOVÁNÍ

Doporučuji držet se obecných zásad skladování popsaných ZDE. Jen bleskově: skladovat v tmavém skle v suchu a chladu.

BEZPEČNOSTNÍ ZÁSADY
Důrazně doporučuji pečlivě označit všechny lahve s chemickými látkami. Pokud používáte lahve od alkoholu, tak doporučuji odstranit etikety a na lahve nalepit štítky s jasným popisem. Dále lahve skladujte tak, aby se k nim nedostaly děti a další neznalí a nepovolaní lidé.

Obecné zásady skladování

3. října 2013 v 18:38 | VikThor |  Další sloučeniny
Pro správnou přípravu a uchovávání surovin, roztoků a produktů je potřeba držet se několika jednoduchých kroků.


1. Všechny suroviny skladujte v tmavém skle (lahve od vína, Bechera, Fernetu atd). Sklo je nejneutrálnější materiál, proto je často používáno ke skladování chemických látek. Jako nezbytnou nutnost beru, že by sklo mělo být samozřejmě řádně vyčištěno.

2. Suroviny pro přípravu v tekutém stavu skladujte v suchu, chladu a tmě. Ideální je lednice, především za horkých letních dní. Chlordioxid se totiž v teple uvolňuje z CDS mnohem rychleji. Ke skladování není špatný sklep nebo chladnější komora.

3. Láhev před otevřením lehce párkrát převraťte, aby se chlordioxid uvolněný do vzduchové kapsy dostal alespoň z části zase do tekutiny. Po otevření můžete zlehka nasát chlordioxid nosem do dutin nebo pusou. Vždy ale jen jednou a zlehka. Ublížit to nemůže, maximálně budete mít chvíli podrážděné dutiny, jak se budou dezinfikovat. Chlordioxid lze u specifických případů nemocí, zánětů nosních dutin a podobně i inhalovat, ale podle přesně daných postupů. Těm se bude věnovat jiný článek.

4. Bezpečnost především! Všechny nádoby s chemickými látkami řádně označte, aby bylo ihned jasné, oč se jedná. Lahve od alkoholu zbavte etiket a nalepte na lahve štítky s popisem. Lahve také umístěte na bezpečné místo, aby se k nim nedostaly děti a další nepovolaní lidé.

Chemické látky na výrobu MMS, CDS a CDS2

3. října 2013 v 16:55 | VikThor |  Kdo koupit ... ?
Nákup surovin je základem. Sami se můžete přesvědčit, že se ta samá látka dá sehnat draho, ale i levně. Pro Váš přehled zde proto uvádím, kde se dají zakoupit suroviny a prostředky pro výrobu, přípravu a užívání MMS a CDS.
chloritan sodný (SK)

ocet
Lze zakoupit v jakémkoliv potravinářském obchodě jako je Kaufland, Hypernova atd. Ocet je hojně využívaný k přípravě jídel a potravinářství.

kyselina citronová
Lze zakoupit v jakémkoliv potravinářském obchodě jako je Kaufland, Hypernova atd. Kyselina citronová se prodává v prášku a používá se například k zavařování.

Přirozená prevence proti rakovině – VITAMIN B17

3. října 2013 v 2:39 | VikThor |  Čím se ještě léčit?

PŘIROZENÁ PREVENCE PROTI RAKOVINĚ
- VITAMIN B17

Znáte vitamin B17? Možná jste o něm slyšeli pod jiným jeho jménem - Laetril.
Američané se k vitaminu B17 dostat nemohou, protože jej FDA v 70. letech stáhla z trhu a odstranila ho i z vitaminu v B-Complexu. Je nezákonné, aby kterýkoliv praktikující zdravotník tento vitamin podával pacientům. Semínka meruněk jsou tím nejlepším zdrojem B17, ale i ta byla odstraněna z regálů všech obchodů se zdravými potravinami a tržišť s přírodními produkty po celých USA.
Od roku 1977 se na vitaminu B17 dělal jen malý výzkum. Jakmile byl zakázán, byl zapomenut.

Podle výzkumů provedených před lety vědci v oboru výživy a medicíny, vitamin B17 je přirozenou sloučeninou obsahující kyanidovou skupinu, která uvolňuje svůj kyanidový obsah pouze v přítomnosti určité skupiny enzymů známých jako beta-glukosidázy čili glukuronidázy. Je zázračné, že takto skupina enzymů se nachází téměř výlučně v rakovinných buňkách. Pokud se vyskytnou jinde v těle, jsou doprovázeny větším množstvím jiného enzymu, rhodanázy, která má schopnost kyanid zneškodnit a přetvořit jej na zcela neškodné látky. Rakovinné buňky ale tyto ochranné enzymy nemají.
Takže podle posledních vědeckých znalostí jsou rakovinné buňky vystaveny dvojí hrozbě: přítomností enzymu, který je vystaví kyanidu, a to při absenci jiného enzymu, který se nachází ve všech normálních buňkách, což vede k neúspěchu rakoviny při vlastní detoxikaci. Ponecháváme to na přírodě, aby poskytla takovou formu kyanidu, která dovede přirozeně zničit rakovinné buňky. Rakovinné buňky, které nejsou schopné odolat tomuto kyanidu, jsou tak zničeny, zatímco ne-rakovinné buňky kyanidem ohroženy nejsou a zůstanou tudíž nepoškozeny. Nikdy nepodceňujte potenciál svého těla.
Vitamin B17 se přirozeně nachází v mnoha potravinách. Jíte-li potraviny obsahující vitamin B17, vaše tělo už bude vědět, co s nimi dál. Všechna ostatní zvířata v přírodě to instinktivně dělají. Považujme to za přirozenou prevenci rakoviny, ale moderní medicína ji bohužel nepovoluje.

Ernst T. Krebs M.D. Sr. ze San Francisca hojivé vlastnosti vitaminu B17 objevil v roce 1923. Jeho synové Ernst T. Krebs PhD Jr. a Byrok Krebs M.D. s výzkumy svého otce pokračovali a v roce 1952 Laetril (B17) rafinovali s určením jeho výživových vlastností. Krebsové od svých výzkumů věřili, že rakovina není způsobena vnější narušitelskou silou, ale spíše funkčním selháním normálních mechanismů uvnitř samotného těla. Rakovinu identifikovali jako "onemocnění z nedostatku". Funkční selhání těla bylo podle jejich výzkumu důsledkem nedostatku určitých chemikálií nacházejících se v potravě, jako deficitní chemikálie konkrétně identifikovali vitamin B17 stejně jako nedostatek enzymů známých jako trypsiny vytvářené v pankreasu.

Krebsové objevili přirozenou bezlékovou metodu pomáhající s prevencí rakoviny. Ale jejich objevy nebyly původní. Už roky před jakoukoliv prací Dr. Krebsů Dr. George B. Wood a Fraklin Bache, M.D. vydali v roce 1833 referenční svazek, v němž popsali amygdalin odvozený od B17 jako běžné léčivo zabírající na širokou škálu chorob a poruch.
Jako o vitaminu B17 se rovněž mluví o nitrilosidu, což je základ pro Laetril, amygdalin a prunasin. Tyto spolu s pankreatickým enzymem trypsinem mohou vytvořit přirozenou bariéru proti růstu rakoviny. Pokud se pravidelně jí jídlo obsahující některý z těchto nitilosidů, tak může vlastní imunitní mechanismus těla bojovat s tvořícími se rakovinnými buňkami. Ale když se jídlo obsahující tyto kritické vitaminy pravidelně nekonzumuje (nebo nevyrábí), tak nemohou přirozené mechanismy tak účinně fungovat proti uchycujícím se faktorům zakořeňující se rakoviny a proti nesčetnému množství degenerativních onemocnění.

A právě k tomuto u dnešních lidských bytostí dochází. Nejenže rozvinuté společnosti mají životní prostředí zamořeny na nebezpečnou úroveň, ale také je více a více potravin přetvořeno tak, že už nejsou ve svém přirozeném stavu, vlastním přičiněním člověka. Ty moderní zmrazeně-vysušené, tukuprosté, cukru-prosté, bez-kalorické, k tělesné váze pozorné, k mikrovlnám vstřícné umělé potravní substituty nitrosidy neobsahují. Většina výrobců potravin ani neví, co to ty nitrosidy jsou. Nikdy v lidské historii nebylo umělé jídlo tak nasycené konzervačními činidly a nezdravými chemikáliemi převažujícími v potravním řetězci až do té míry jako dnes. Moderní výživa už není vyživující.
Koncem 70. let Dr. Harold W. Manner PhD, předseda katedry biologie na Loyla University v Chicagu v Illinois studoval celkovou hodnotu Laetrilu (B17). Jeho práce byla vysoce respektována a považována za první nezaujatou studii od dob Krebse ve 20. letech. Ten hlásil, že Latrile není téměř toxický.

Když Dr. Manner ve svém medicínském výzkumu použil Laetril spolu s vitaminem A a s trávicími enzymy, tak objevil, že došlo k stimulaci tvorby protilátek proti spontánní rakovině mléčné žlázy u jeho laboratorních myší. Studoval výsledky úplné regrese u 76 procent léčených myší s rakovinou mléčných žláz.
Dr. Manner věřil, že Latrile dosahuje nejlepších výsledků, když se užívá v souběhu s trávicími enzymy, tj. v tradiční vyvážené dietě a spolu s vitaminem A.

Žádný lékař neměl více klinických zkušeností s Laetrilem než Ernesto Contreras Sr. M.D. z Contreras Hospital v Tijuana v Mexiku, v bývalé nemocnici Oazy naděje. Dr. Contreras klinicky používal Letrile déle než čtyřicet let na tisících pacientů se smrtelnou diagnózou a dosahoval při tom působivých výsledků.
Jedním z pacientů Dr. Contrerase byl muž trpící těžkou rakovinou tlustého střeva. Při použití léčby Laetrilem v souběhu s detoxikačními protokoly a řádným doplňováním vitaminy byl Contreras schopen u tohoto svého pacienta zastavit postup rakoviny. Tento muž žil déle než patnáct let po své předpovězené smrti.
Následuje seznam potravin bohatých na vitamin B17:
 • Potočnice lékařská
 • Špenát
 • Bambusové výhonky
 • Výhonky vojtěšky
 • Výhonky čočky
 • Celé ořechy
 • Výhonky fazole mungo
 • Arašídy
 • Výhonky cizrny beraní
 • Jádra z jablka
 • Semínka z meruňkových pecek

Česká Wikipedie o této látce ZDE.

Dr. Hull
Překlad: Miroslav Pavlíček

Než se začněte léčit čímkoli jiným, zkuste VODU

3. října 2013 v 1:41 | VikThor |  Vše pro ZDRAVÍ


Díky tomuto postupu si nejen vyléčíte nejrůznější choroby a vyhnete se jiným (srdeční příhody, mrtvice, dokonce i malárie), ale také si zajistíte krásnou, čistou pleť. Navíc získáte více energie a radosti ze života, budete i lépe spát. Váš metabolismus se vrátí k normálu, budete mít větší chuť k jídlu. Pokud budete jíst tak jako dosud, čeká vás postupné hubnutí, a to bez námahy a intenzivnějšího cvičení. Zároveň s tím vzroste vaše sexuální energie.

Vypijte každé ráno 1,5 l (5-6 sklenic) vody a ušetřete si braní léků a placení poplatků u lékaře. Neuvěříte, dokud si to skutečně nezkusíte! Na tuto terapii pozitivně zareagovaly - nebo jí rovnou byly vyléčeny - následující choroby a poruchy:

kašel, astma, zánět průdušek, tuberkulóza, ledvinové kameny, onemocnění močového a pohlavního ústrojí, překyselení organismu, úplavice, gastroenteritida, rakovina dělohy, zácpa, diabetes, nepravidelná menstruace, rakovina prsu, zánět hrtanu, bolesti hlavy, leukémie, artritida, vysoký krevní tlak.

Postup:
Ihned poté, co ráno vstanete z postele, vypijte1,5 litrůvody, tedy 5-6 sklenic. Voda by měla být uchovávána při pokojové teplotě. Nejsnazší metodou je naplnit vodou láhev o objemu1,5 la postavit si ji večer k posteli.
Hodinu před a po pití vody byste neměli konzumovat žádné jiné nápoje ani pokrmy. Zpočátku může být těžké vypít tolik vody najednou, ale postupně si zvyknete. Začínejte tedy dvěma sklenicemi vody a další sklenice pijte s odstupem 5 minut, dokud nebude láhev prázdná.
Osobám trpícím artritidou nebo revmatismem se doporučuje provozovat tuto terapii po dobu jednoho týdne třikrát denně, vždy 1 hodinu před hlavními jídly. V následujících týdnech by se mělo pití vody opakovat vždy 2x denně - dokud choroba nezmizí.
Takováto konzumace obyčejné pitné vody čistí lidské tělo. Naše tělo obsahuje 70% vody. Voda, která je obsažena v krvi a jiných tělních tekutinách, by měla být čistá a mít správnou hustotu. Pokud necháme krev zhoustnout, musí naše srdce pracovat usilovněji, aby probíhala efektivní filtrace odpadů a toxinů a samozřejmě také distribuce kyslíku a jiných látek po celém těle. Terapie vodou zajišťuje správnou hustotu krve, hlavního nástroje k léčbě nemocí, a pročišťuje celý náš organismus hned na počátku dne.

Jednoduše řečeno, léčba vodou je jako vnitřní koupel. Na vnější koupel také potřebujeme přinejmenším kbelík vody - ve třech šálcích se nevykoupeme. Podobné je to s koupelí vnitřní: 2-3 sklenice nám příliš nepomohou. Ke správnému očištění organismu zevnitř je zapotřebí celých1,5 litru. Lidské tělo je skvělý Boží výtvor. Je v něm zabudovaná jedna každá věc, na kterou pomyslíte. Bůh do našeho těla umístil i lékaře - tedy to, co je označováno jako mechanismus hojení. I lékařská věda je toho názoru, že choroby má na svědomí přítomnost toxinů v našem těle. Můžeme je nazývat "vnitřní špínou". A stejně jako vodou čistíme špínu v bytě, pereme v ní prádlo a umýváme jí své tělo zvnějšku, tak nám voda pomůže i při čištění zvnitřku. Takže pravidelným ranním pitím1,5 lvody odstraňujeme mechanismu hojení špínu a překážky z cesty, aby mohl dělat svoji práci.

Díky tomuto postupu si nejen vyléčíte nejrůznější choroby a vyhnete se jiným (srdeční příhody, mrtvice, dokonce i malárie), ale také si zajistíte krásnou, čistou pleť. Navíc získáte více energie a radosti ze života, budete i lépe spát. Váš metabolismus se vrátí k normálu, budete mít větší chuť k jídlu. Pokud budete jíst tak jako dosud, čeká vás postupné hubnutí, a to bez námahy a intenzivnějšího cvičení. Zároveň s tím vzroste vaše sexuální energie. V tomto ohledu klidně můžete omládnout o 15 let! Takže jestli je vám 60, budete se cítit na 45. Léčbu vodou by šlo označit jako "přírodní Viagru pro tělo, mysl a duši".


Za uplynulý rok jsem se setkal s mnoha lidmi, kteří praktikují léčbu vodou. Je skutečně fascinující, že všichni sdíleli ty samé zkušenosti: vyléčili se z nejrůznějších neduhů během velmi krátké doby a jejich zdraví je nadále velmi dobré. Jeden chlapík provozuje terapii vodou už 10 let. Když jsem se ho zeptal na přínosy, řekl mi, že od té doby, co před 10 lety začal s pitím vody, nebyl ani jeden den nemocný, ani jednou nemusel k doktorovi a nepotřeboval brát žádné léky.
Moji matku posledních 46 let trápily každodenní chronické bolesti hlavy. Vyzkoušela všechny možné léky a typy léčby, ale nic jí doopravdy nepomohlo. Před 7 měsíci ale začala s terapií vodou a za měsíc byla bolest hlavy pryč.
V této moderní době se lidská povaha změnila tak negativním způsobem, že máme sklony zavrhovat léčebné prostředky, které nám nadělila sama Matka příroda - metody, které jsou levné a účinné; léky, které si mohou dovolit bohatí i chudí. Raději důvěřujeme medikamentům, jež vyrobil člověk: jedovatým "léčivům", na které chudí nemají peníze - zato ale jak bohatí, tak chudí trpí jejich vedlejšími účinky, jež jsou často horší než choroba sama. Konečný výsledek je vždy stejný, protože farmaceutika řeší pouze symptomy, a nikoli příčinu. Pak se stává to, že jedna nemoc následuje druhou.

Život je tu proto, abychom ho žili - a to tak, že ve zdraví!

Když je člověk zdravý, je šťastný!

Díky léčbě vodou se vydáte na nepřetržitou cestu zdraví a štěstí!


Vyzkoušejte ji a staňte se živoucími důkazy účinnosti této terapie. Neváhejte tyto informace rozšiřovat. Bude to báječný dar pro vás samotné i pro lidstvo.