Zhoubný nádor v mozku

20. listopadu 2013 v 20:18 | VikThor |  zkušenosti s MMS
Kauza paní A. S.

"Pokusím se stručně popsat můj příběh. V prosinci loňského roku mi lékaři řekli, že mám zhoubný nádor v hlavě, velikosti 11cm. Dělali mi dvě vyšetření, protože se jim v laboratoři nejdříve pomíchaly výsledky. Na začátku ledna mi nabídli chemoterapii. Odmítla jsem to s tím, že bych chtěla zkusit jinou, přírodnější léčbu. Doktor mně z ordinace skoro vyhodil, že se nebude podílet na mé smrti. Milý doktor, že?
No a pak mi jeden známý doporučil MMS, ať to zkusím. V tu chvíli jsem byla rozhodnutá zkusit všechno, abych to překonala. Na začátku jsme měla tendenci se litovat, ale začala jsem užívat osm kapek každou hodinu osm hodin denně. MMS jsem aktivovala kyselinou citronovou. Celé dva měsíce jsem neustále zvracela a první měsíc jsem k tomu měla průjem, ale když jsem přišla na kontrolu, po dvou měsících byl nádor o pět cm menší. To mi dodalo sílu k dalšímu boji, protože to bylo fakt hnusné. Pak už to tak rychle nešlo, už jsem nezvracela ani neběhala na toaletu. Při tom všem jsem pořád chodila do práce. Ted, když se na to zpětně dívám, tak nechápu, jak jsem to zvládla.

Po dalších čtyřech měsících měl nádor jen necelé dva cm. V tom čase jsme přestala MMS užívat, protože to bylo před odjezdem na dovolenou. Neužívala jsem to tři týdny a pak jsem začala znova, ale už jenom tři kapky každou hodinu měsíc. Pak jsem znova jela na testy a nádor byl pryč. Rakovinové buňky nejsou ani v krvi, k nelibosti doktora. Řekl, že je to neuvěřitelné, a z lékařského hlediska v podstatě nemožné, ale že má výsledky na papíře, takže věřit musí, ale nechápe to.

MMS teď neužívám, protože se mi z něj udělal ledvinový kámen, který mi zablokoval ledvinu. Takže jsem skončila na operaci, vytáhli mi ten kámen a teď marodím. Poslali ho na rozbor a je z větší části plný soli. To je tak zhruba všechno."

A. S.Komentář Hana Bláhová

"Ledvinový kámen se u této ženy vytvořil proto, že užívala k aktivaci MMS kyselinu citronovou. Mnoho mých klientů si před třemi lety, kdy jsme začínali s aplikací přesně podle pana Humbla, už po pár týdnech užívání MMS s kyselinou citronovou stěžovalo na bolest ledvin, bolest kloubů, nebo zánět močového měchýře. Kyselinu citronovou by neměli užívat lidé, kteří mají slabší urogenitální trakt, mají artritidu nebo dnu. Vznikají citráty, a krystalky solí se usazují v ledvinách a v kloubech. S HCL vzniká jen malé množství kuchyňské soli a voda. Postihlo to tehdy i mne, vyrobila jsem si ledvinovou koliku, proto jsem byla ráda, že mi pan Pavel Němec z Brna poradil možnost aktivace pomocí HCL. Při aktivaci MMS pomocí HCL nemám ani já, ani nikdo jiný z mých klientů ledvinové nebo kloubní potíže."
Komentář autora článku:

Stejně jako u mnoha dalších případů se kterými sem setkal, i zde MMS pomohlo. Ale za cenu sebezapření a běhání na toaletu. Jak správně poznamenala HB, tak je to všechno kvůli kyselině citronové a také kvůli dalším nežádoucím látkám, které díky této metodě výroby MMS vznikají. HCl není špatné řešení, ale i u něj je prokázaná čistota roztoku něco kolem 70%. Oproti tomu CDS2 vyrobené s využitím roztoku hydrogensíranu sodného, má čistotu více než 99%. A nejde jen o nějakou fikci, ale o prokázaný, chemicky ověřený fakt. Dokonce na to je český patent. Více najdete ZDE. A proto nejen já, ale i mnoho dalších lidí, doporučuje zahájit cestu k lepšímu zdraví, ale i k uzdravení z těžkých nemocí, právě sílu CDS2.
PS: Samozřejmě, že CDS2 není samospásný zázračný všelék. Každá nemoc má svá specifika a braní CDS2 je jen začátek. Bez důkladné očisty jater, ledvin, tlustého střeva...bez změny k lepšímu co se stravování týče...a bez mnoha dalších změn to půjde velice obtížně. Dlouhodobý efekt to nepřinese. Zamyslete se ... toho co pro své zdraví můžete udělat není tak málo :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jesenius Jesenius | E-mail | 21. prosince 2013 v 13:44 | Reagovat

Veľmi ma zaujíma CDS v spojitosti s leukémiou. Avšak stále ma odrádzajú rôzne články. Mohla by sa so mnou skontaktovať pani A. S. prípadne niekto iný, kto má skúsenosti s CDS a vyliečil sa touto metódou z nejakého závažného ochorenia? Rád by som to rozobral aj telefonicky, pre začiatok ma však prosím kontaktujte na Jesenius2@azet.sk. Prosím o pomoc. Ďakujem.

2 ava ava | E-mail | 24. ledna 2015 v 22:41 | Reagovat

Zdravim
Moja mama ma zrejme rovnaku diagnozu ako tato pani. Zacala uzivat CDS2 a MMS. CDS2 8x za den 5ml. a 4x MMS2. Mozem sa prosim nakontaktovat s niekym, kto ma skusenosti s CDS2 a vie mi poradit ohladom davkovania? DAKUJEM

3 Vlada Vlada | E-mail | 13. března 2016 v 12:15 | Reagovat

Dobrý den, již nějaký pátek se rozmýšlím použít mms. Čtu recenze,ale celkem mě zaráží že nikdo na sebe nenapíše tel či adresu jak pomoci někomu dále a předat zkušenost. Prosím někoho, kdo má opravdu zkušenosti a je ochoten se se mnou sejít a dále to probrat osobně. Jsem podnikatel tak mi je jedno odkud jste. Rád přijedu Vlada     knjh@seznam.cz

4 SergiooZ SergiooZ | E-mail | 16. ledna 2017 v 16:44 | Reagovat

I found this page on 17th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

5 fenixovyslzy fenixovyslzy | E-mail | Web | 2. března 2017 v 8:41 | Reagovat
6 Václava Hofmanová Václava Hofmanová | E-mail | 9. února 2018 v 11:00 | Reagovat

Prosím paní Bláhovou, HCL koupím u odkazu na Eshop pana Jima Humbla. Dceři s vrací nemoc, nádor na mozku, po 8 letech, MMS JÍ DĚLÁ TĚŽKÝ ŽALUDEK, CDS2 máme, ale dnes  jí bylo hrozně zle, co vše mám koupit. Jezdíme i na měření Salve, scan, prosím.

7 irena irena | E-mail | 18. června 2018 v 16:28 | Reagovat

DOBRÝ DEN, NEMÁTE NĚKDO PROSÍM NĚJAKOU ZKUŠENOST S MMS A BENIGNÍM NÁDOREM HLAVY? RESP. ASTROCYTOM? MYSLÍTE,ŽE BY TO MĚLO NĚJAKÝ EFEKT?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama